Щоб встигнути на співбесіду: Американець у діловому костюмі перетнув річку... на дошці (відео)

Пасажири порома з Нью-Джерсі в Нью-Йорк відзняли на відео, як чоловік, одягнений явно не для запливу, верхи на дошці переправлявся через річку Гудзон.

Скріншот

У доці, куди причалив горе-плавець, його затримали поліцейські. Та після недовгих пояснень правоохоронці все ж відпустили чоловіка, повідомляють Патріоти України.

Поліцейські з'ясували, що цей плавець - комік Скотт Холт. Він запізнювався на зустріч з потенційним менеджером і прийняв рішення перетнути річку вплав.

"Такий шлях надав моїм туфлям блиску, і до того ж це виявилося безкоштовним комьютом", – розповів Холт. Він також додав, що ділова зустріч пройшла не так успішно, як переправа через Гудзон. Чоловік все ще підшукує собі підходящого менеджера.

Хіти тижня. Мав нагороду від Путіна: Помер автор системи рукопашного бою, який готував спецназ РФ

субота, 20 квітень 2019, 4:00

Теорія рукопашного бою Кадочникова ґрунтується на знаннях фізики, психології та анатомії, стиль бою схожий на джиу-джитсу, айкідо і дзюдо. Вчора, 13 квітня, в Росії помер автор незвичайної системи рукопашного бою та самооборони Олексій Кадочников. Про ...

Хіти тижня. Поляк у Варшаві плюнув в обличчя українцеві (відео)

субота, 20 квітень 2019, 3:00

Польському таксисту загрожує позбавлення волі через образи етнічного характеру. У Варшаві польський таксист плюнув в обличчя українському водієві Убера й облаяв його. За це він може отримати три роки в'язниці за дискримінацію на національному ґрунті. В...