Щодня вбиває 11 людей! Страшна хвороба атакує Україну

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), третя частина населення планети інфікована мікобактерією туберкульозу (МБТ), повідомляють Патріоти України.

Щорічно на планеті виявляють 8-9 млн осіб, які вперше захворіли на цю підступну хворобу, а помирає від неї близько півтора мільйона людей, абсолютна більшість з яких – мешканці країн, що розвиваються.

Щодня в Україні від цієї хвороби помирає 11 людей, а щорічно до 4-х тисяч. У минулому році на туберкульоз захворіли понад 21 тисячу осіб. Непрямі економічні втрати держави від цього захворювання складають 312 млрд грн щорічно. Тому так важливо діагностувати хворобу на ранній стадії.

На даний момент в закладах охорони здоров'я знаходяться понад 60 сучасних апаратів GeneXpert, які дозволяють встановити діагноз туберкульоз протягом 2-4 годин, а також діагностувати мультирезистетні форми туберкульозу. Протягом 2018-2020 років в рамках реалізації гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією системи GeneXpert будуть додатково закуплені майже для всіх госпітальних округів в межах регіону.

По-друге, закупівля ліків проти туберкульозу повністю профінансована державою. Це вперше, коли пацієнти повністю забезпечені лікуванням за державні кошти.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...