Щось готується? На Кримському мосту влаштували масові перевірки (фотофакт)

На автомобільних підходах до незаконно побудованого окупантами Кримського мосту посилили контроль. Особливо він змінився з боку окупованої Керчі, повідомляють Патріоти України.

Тепер, крім огляду машини, контроль торкнувся водіїв і пасажирів транспортного засобу: люди проходять огляд через металеві рамки в спеціальному приміщенні.

"Сказали, раніше цього не було через те, що не було приміщення. Тепер йдеш в будинок, проходиш перевірку. Будівля схожа на зал очікування", - повідомив очевидець.

Користувачі в мережі припустили, що окупанти щось задумали. "Бояться? Або щось знають?", "Так чий Крим? Відповідь очевидна", - зазначили вони.

Джерело: Керчь.ФМ

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....