Штрафи і заборони: Названо міста світу, в яких не раді туристам (фото)

У деяких містах туристичний потік привів до такого явища, як "overtourism". Це означає, місто не може або не хоче приймати всіх бажаючих.

Місцеві жителі зустрічають туристів з плакатами "Відправляйтеся додому", а влада підвищує податки, штрафи, забороняє мандрівникам їздити на велосипедах і пити алкоголь. Журналісти назвали список міст, в яких туристам не раді, передають Патріоти України.

Венеція (Італія)

У 2017 році на 633 тисячі жителів довелося 5,3 мільйона туристів. Влада міста ввела штрафи за купання в каналах, їзду на велосипеді і неприбране сміття.

Барселона, (Іспанія)

В іспанському місті жителі влаштували акцію протесту, яка була спрямована на боротьбу з напливом туристів.

Амстердам (Нідерланди)

Влада міста заборонила будівництво нових готелів і збільшила туристичний податок.

Дубровник (Хорватія) і Санторіні (Греція)

Тут теж туристам не дуже раді. Влада Дубровника (Хорватія) і Санторіні (Греція) ввели квоти на туристичний потік. Тепер ці міста можуть відвідати не більше восьми тисяч гостей в день.

Боракай (Філіппіни)

А цей філіппінський острів закрили на шість місяців через забруднення, починаючи з кінця квітня 2018 року.

Опублікував: Олег Устименко

Царство небесне... Україна повернула з полону тіла 99 своїх полеглих захисників

субота, 13 квітень 2024, 0:55

Україні вдалося повернути тіла 99 загиблих захисників. Про це повідомили у Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження із військовополоненими. "За результатами репатріаційних заходів, до України повернули 99 полеглих оборонців. Зокрема вд...

Діяли оперативно: Копи розшукали батька, який посадив за кермо 9-річну доньку і хизувався цим в соцмережах

п’ятниця, 12 квітень 2024, 23:52

Сьогодні, 12 квітня, у Львові 9-річна дівчинка їхала містом за кермом автомобіля, а батько сидів поруч і знімав її їзду на відео. Поліцейські розшукали горе-батька. Це відео швидко розлетілося соцмережами і на нього оперативно відреагували поліцейськи,...