Шукали "українських шпигунів": Терористи "ДНР" схопили сотню мирних жителів

Головним чином подібні заходи проводилися в районах, що безпосередньо прилягають до лінії фронту і поблизу військових об'єктів.

Бойовики "ДНР" затримали сотню місцевих жителів. Ілюстрація: соцмережі.

Бойовики із так званої МГБ "ДНР" затримали більше 100 мирних жителів. Так шукали "українських диверсантів". Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, передають Патріоти України.

"У ряді районів Донецька, Горлівки і Макіївки співробітники "МГБ ДНР" спільно з "військовою комендатурою" і "МВС ДНР" провели масштабну операцію з пошуку "українських ДРГ" і "українського підпілля". В ході фільтраційних заходів затримано більш ніж 100 осіб для "перевірки і з'ясування особи".

Головним чином подібні заходи проводилися в районах, що безпосередньо прилягають до лінії фронту і поблизу військових об'єктів", - зауважив Тимчук.

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...