"Сіра зона, втікають люди": Російський економіст пояснив, чому "ЛДНР" приречені

Незважаючи на фінансування з боку Росії окупованих територій "Л/ДНР", економіка на територіях, де йде війна і процвітають фінансові зловживання, далека від стабільної, повідомляютьПатріоти України.

Так, російський економіст Дмитро Некрасов заявив, що ті $2 млрд, які РФ витрачає на утримання Донбасу — це смішні для бюджету гроші, які, втім, не допомагають економіці фейкових республік процвітати.

"Зрозуміло, що економіка в блокованому анклаві, який перебуває у стані військових дій, не найкраща. Відповідно, те, що звідти втікають люди, — це правильно. Порівняно з тим, що хотіла б отримувати влада "Л/ДНР", природно їм надсилають менше, ніж вони хотіли б", — говорить економіст.

Разом із тим, на окупованих територіях процвітають корупція і контрабанда, гроші, які виділяються, просто не доходять до звичайних людей, вважає він.

"Таке завжди відбувається у такий сірій зоні, звичайно, існують якісь масштабні зловживання, я не знаю таких фактів, але вся логіка речей говорить про те, що загалом так повинно бути. У місцях таких конфліктів завжди хтось на цьому наживається і зрозуміло, що крім фінансувань із РФ, є ж іще різноманітна контрабанда, торгівля зброєю, виробленою продукцією і так далі", — зазначив Некрасов.

Джерело: Обозреватель

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...

Окупанти викрали дані українки: Акаунт дівчини, яка "кликала росіян у Рівне", виявився фейковим

субота, 13 серпень 2022, 16:14

12 серпня в мережі з'явилися заклики до росії прийти у Рівне. Вони були нібито від імені 16-річної жительки Сарненського району Рівненщини. Як виявилося, це чергові злочинні дії російської пропаганди. Акаунт дівчини – фейковий, але зловмисники використ...