"Сіра зона, втікають люди": Російський економіст пояснив, чому "ЛДНР" приречені

Незважаючи на фінансування з боку Росії окупованих територій "Л/ДНР", економіка на територіях, де йде війна і процвітають фінансові зловживання, далека від стабільної, повідомляютьПатріоти України.

Так, російський економіст Дмитро Некрасов заявив, що ті $2 млрд, які РФ витрачає на утримання Донбасу — це смішні для бюджету гроші, які, втім, не допомагають економіці фейкових республік процвітати.

"Зрозуміло, що економіка в блокованому анклаві, який перебуває у стані військових дій, не найкраща. Відповідно, те, що звідти втікають люди, — це правильно. Порівняно з тим, що хотіла б отримувати влада "Л/ДНР", природно їм надсилають менше, ніж вони хотіли б", — говорить економіст.

Разом із тим, на окупованих територіях процвітають корупція і контрабанда, гроші, які виділяються, просто не доходять до звичайних людей, вважає він.

"Таке завжди відбувається у такий сірій зоні, звичайно, існують якісь масштабні зловживання, я не знаю таких фактів, але вся логіка речей говорить про те, що загалом так повинно бути. У місцях таких конфліктів завжди хтось на цьому наживається і зрозуміло, що крім фінансувань із РФ, є ж іще різноманітна контрабанда, торгівля зброєю, виробленою продукцією і так далі", — зазначив Некрасов.

Джерело: Обозреватель

Під Бахмутом в боях з російськими окупантами загинув брат народного депутати України

п’ятниця, 24 березень 2023, 1:00

В боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув брат народного депутата Сергія Євтушка Ігор Євтушок. Він пішов на війну добровольцем. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Рідний брат нашого колеги, друга, побратима Сергія Євтушка...

Набрала 300 кг, заїдаючи стрес: Жінка померла через зайву вагу

четвер, 23 березень 2023, 23:43

Жителька міста Дупниця в Болгарії померла через зайву вагу. Дівчина через лікування психологічної травми поправилась до 300 кілограмів. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Христина Секулова набрала 300 кілограмів і померла напередодні...