Скандал набирає обертів: СТБ може відмовитися від проведення нацвідбору на "Євробачення"

Телеканал СТБ може відмовитися від організації національного відбору на "Євробачення" через скандал зі співачкою Maruv (Анна Корсун). Про це заявила прес-служба каналу, повідомляють Патріоти України.

"Чотири роки СТБ проводить Нацвідбір за правилами, затвердженими НСТУ. СТБ проводить відбір і його трансляцію за власні гроші. Три роки ми надавали підтримку переможцю національного відбору. Ця підтримка в тому числі включала підготовку номера та інший супровід під час поїздки і участі в конкурсі. ...З огляду на ситуацію, що склалася, ми будемо міркувати над тим, чи є нам сенс надалі брати участь у проведенні національного відбору на Євробачення", - заявили в СТБ.

На думку каналу, скандал навколо Maruv свідчить про необхідність змін у конкурсі, і якщо непідписання контракту зі співачкою пов'язане з її громадянською позицією, цей момент потрібно вказувати в правилах.

"При цьому відразу виникають три питання: 1) якою має бути процедура перевірки артистів і їхніх сімей на громадянську позицію, графік гастролей, приватні концерти, співпрацю з російськими музикантами тощо; 2) чи відповідає вона демократичним підходам, прийнятним для цивілізованого суспільства; 3) хто це буде робити? Адже завдання телеканалу - виробництво і трансляція, а перевіряти мають інші служби", - заявили в СТБ.

Телеканал підкреслив, що не пов'язаний з підписанням договору з переможцем нацвідбору і не знає, які пункти і вимоги він включає. Хто поїде на Євробачення замість Maruv, в СТБ теж не знають. Гроші за SMS, відправлені на підтримку Maruv, глядачам не повернуть. Але канал готовий передати їх на благодійність.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...