Скандал з MARUV і ANNA MARIA: У Кабміні анонсували нові правила нацвідбору на "Євробачення"

Правління Національного Суспільного телебачення України має чітко прописати вимоги до артистів, які претендують на участь у Євробаченні. Це необхідно, аби надалі уникнути скандальних ситуацій. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко. Також він перерахував застереження, які мають бути прописані в нових правилах, повідомляють Патріоти України.

"Тепер уже вся Україна бачить, що повинні бути правила, які унеможливлять подібні перипетії, які відбулися і продовжують відбуватися навколо цьогорічного відбору на Євробачення. У правилах мають бути чіткі застереження, що будь-який артист, який брав участь у концертах на території держави-агресора від 20 лютого 2014 року і до дня відбору, не може брати участь у конкурсних заходах", — сказав чиновник.

"Також не можуть брати участь у Нацвідборі ті артисти, які негативно висловлювалися щодо територіальної цілісності України і державного суверенітету, це стосується і кримського питання", — додав віце-прем'єр.

На думку Кириленка, це дуже важливий момент, з огляду на агресію РФ проти України. Він упевнений, що навколо конкурсу відбувається масштабна інформаційна провокація, яка інспірована Росією.

"Тобто цей Нацвідбір мимоволі або свідомо став частиною гібридної війни РФ проти України. Надалі цього слід уникати, і тоді це буде просто музичне змагання, без будь-якого соціального напруження", — вважає він.

Віце-прем'єр сподівається, що у світлі останніх подій НСТУ як незалежний суспільний мовник проведе необхідну аналітичну роботу і зробить висновки, які призведуть до подальших змін у правилах Нацвідбору на Євробачення. Принаймні, Кабінет міністрів України пропонуватиме членам правління Суспільного розглянути це питання.

"Це справа НСТУ, я сподіваюся, що вони аналізуватимуть всі ці події і ухвалюватимуть якісь організаційні, а можливо і кадрові рішення. Але ключ до вирішення проблеми лежить у зміні правил, які виставлять рамкові вимоги, що унеможливить участь українських артистів, які гастролюють в РФ. Це дуже легко виписати у правилах. А надалі все залежить від виконання", — сказав Кириленко.

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.