Скандал з MARUV і ANNA MARIA: У Кабміні анонсували нові правила нацвідбору на "Євробачення"

Правління Національного Суспільного телебачення України має чітко прописати вимоги до артистів, які претендують на участь у Євробаченні. Це необхідно, аби надалі уникнути скандальних ситуацій. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко. Також він перерахував застереження, які мають бути прописані в нових правилах, повідомляють Патріоти України.

"Тепер уже вся Україна бачить, що повинні бути правила, які унеможливлять подібні перипетії, які відбулися і продовжують відбуватися навколо цьогорічного відбору на Євробачення. У правилах мають бути чіткі застереження, що будь-який артист, який брав участь у концертах на території держави-агресора від 20 лютого 2014 року і до дня відбору, не може брати участь у конкурсних заходах", — сказав чиновник.

"Також не можуть брати участь у Нацвідборі ті артисти, які негативно висловлювалися щодо територіальної цілісності України і державного суверенітету, це стосується і кримського питання", — додав віце-прем'єр.

На думку Кириленка, це дуже важливий момент, з огляду на агресію РФ проти України. Він упевнений, що навколо конкурсу відбувається масштабна інформаційна провокація, яка інспірована Росією.

"Тобто цей Нацвідбір мимоволі або свідомо став частиною гібридної війни РФ проти України. Надалі цього слід уникати, і тоді це буде просто музичне змагання, без будь-якого соціального напруження", — вважає він.

Віце-прем'єр сподівається, що у світлі останніх подій НСТУ як незалежний суспільний мовник проведе необхідну аналітичну роботу і зробить висновки, які призведуть до подальших змін у правилах Нацвідбору на Євробачення. Принаймні, Кабінет міністрів України пропонуватиме членам правління Суспільного розглянути це питання.

"Це справа НСТУ, я сподіваюся, що вони аналізуватимуть всі ці події і ухвалюватимуть якісь організаційні, а можливо і кадрові рішення. Але ключ до вирішення проблеми лежить у зміні правил, які виставлять рамкові вимоги, що унеможливить участь українських артистів, які гастролюють в РФ. Це дуже легко виписати у правилах. А надалі все залежить від виконання", — сказав Кириленко.

У Європі запустили у виробництво китайського конкурента Tesla Model Y

неділя, 8 грудень 2019, 7:10

Компанія Aiways випустила перші зразки електричних кросоверів U5 для європейського ринку на своєму заводі у Китаї. Судячи з інформації, офіційний запуск на ринок Aiways U5 в Європі запланований на квітень 2020 року, передають Патріоти України з посилан...

"Ціни на акумуляторні батареї вже знизилися на 87% у порівнянні з 2010 роком і продовжать знижуватися далі", - Bloomberg

неділя, 8 грудень 2019, 6:10

Згідно з останніми даними Bloomberg NEF, до кінця 2019 року один кВт*год ємності акумуляторної батареї буде коштувати в середньому 156 доларів США. Це на 87% відсотків менше, ніж у 2010 році. У той час клієнти платили 1100 доларів США за кВт*год.​. Еко...