Правоохоронці вважають, що хлопець був в стані алкогольного або наркотичного отруєння.

В одному з парків Одеси був знайдений труп чоловіка. За словами очевидців, хлопець, сидів на лавочці в сквері ще з вечора, передають Патріоти України.
"Вранці він був уже на газоні біля пам'ятника ледь живий. Працівники кафе дали йому каву, полили водою. Коли він трохи прийшов до тями, то пересадили під дерево, а після викликали швидку", - розповідають свідки.
На місце прибула карета швидкої допомоги, але госпіталізувати чоловіка медики не стали. "Швидка приїхала, лікарі оглянули, виміряли тиск, запитали, чи готовий госпіталізуватися. Він промимрив щось нерозбірливе. Працівник швидкої сказав: "Ось бачите, він відмовляється від госпіталізації", - зазначили люди.
Через деякий час чоловік помер і перехожі викликали поліцію. За інформацією ЗМІ, правоохоронці кажуть, що хлопець перебував в стані алкогольного або наркотичного отруєння.
Прес-служба Нацполіціі в Одеській області пізніше повідомила, що зараз вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "Умисне вбивство". Для встановлення причин смерті тіло хлопця направили на судово-медичну експертизу.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...