Скільки в кого: Forbes опублікував рейтинг найбагатших українських політиків

Більшість учасників рейтингу воліють зберігати гроші в кеші, за винятком нардепів Костянтина Жеваго та Леоніда Клімова.


СкріншотСписок найбагатших українських чиновників за версією "Forbes Україна" очолив президент України Петро Порошенко., повідомляють Патріоти України.

На сайті журналу зазначається, що статки президента в 2015 році перевищили $940 млн і становять майже третину статків 20-ти фігурантів рейтингу. На своїх банківських рахунках Порошенко теж задекларував коштів більше, ніж інші – $26,7 млн.

Більшість учасників рейтингу воліють зберігати гроші в кеші, за винятком нардепів Костянтина Жеваго та Леоніда Клімова, які в 2015 році взагалі не задекларували готівку. При цьому Жеваго володіє 51% акцій однієї з найбільших сировинних компаній України і займає 2 місце рейтингу. На третьому місці – нардеп Вадим Новинський.

У рейтингу Forbes лише троє учасників не є нардепами. Це президент Петро Порошенко, мер Києва Віталій Кличко та губернатор Миколаївської області Олексій Савченко.

Прийшла повістка, але є бронь: Українцям пояснили, чи потрібно йти до ТЦК

середа, 24 квітень 2024, 17:47

В Україні суттєво змінилася правила вручення повісток та покарання за неявку до ТЦК, і кожен військовозобов'язаний знає, що на повістку потрібно реагувати, щоб не потрапити у халепу, передають Патріоти України. Але що робити тим, хто раніше отримав бр...

Це був фальстарт? У Раді відреагували на скандальне рішення МЗС щодо консульських послуг для чоловіків

середа, 24 квітень 2024, 17:25

Рішення МЗС щодо призупинення надання консульських послуг для чоловіків за кордоном в Раді вважають антиконституційним і таким, що не відповідає ухваленому раніше закону про мобілізацію. Про це в коментарі "РБК-Україна" розповіли джерела в профільному ...