Скільки заробляє Гладковський - фігурант розслідування про корупцію в оборонній сфері

У лютому колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський отримав 37 тисяч 771 гривню зарплати за свою роботу на посаді. Гладковський, за даними журналістів, причетний до масштабних корупційних оборудок в оборонній галузі України, повідомляють Патріоти України.

З отриманої Гладковським зарплати 17 тисяч 900 гривень – виплати на його відрядження. Щодо зарплат інших заступників секретаря РНБО, то Олександр Литвиненко заробив 94 тисячі 742 гривні, а Михайло Коваль – 95 тисяч 335 гривень. У кожного заступника голови РНБО премія склала понад 40 тисяч гривень.

Щодо заробітків самого секретаря РНБО, то Олександр Турчинов отримав за лютий 52 тисячі 200 гривень зарплати. З цієї суми по 18 тисяч гривень склали посадовий оклад Турчинова і надбавка за інтенсивність праці; 9 тисяч гривень – надбавка за вислугу років, а по 3 тисячі 600 гривень – надбавки за роботу в умовах режимних обмежень і як експерту з питань таємниць.

Яким чином Олег Гладковський може бути причетним до корупції в оборонному секторі?

Журналісти Bihus.Info провели розслідування і з’ясували, що син на той час першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор Гладковський разом з Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою контрабандою поставляли оборонним підприємствам України російські деталі або деталі з українських військових частин. Ці деталі поставлялись через фірми-прокладки за завищеними в 2-4 рази цінами. Розмір розкрадань, за даними журналістів, – щонайменше 250 мільйонів гривень.

Журналісти вказують, до корупційних операцій причетні Олег Гладковський (є бізнес-партнером президента Петра Порошенка), екс-керівник "Укрспецекпорту", чинний глава "Укроборонпрому" Павло Букін, директори підприємств та інші посадовці держконцерну.

Угоди організовували через 3 головні фірми-прокладки. Однією з таких фірм нібито був завод "Кузня на Рибальському", який на той момент належав Порошенку, а також підставна компанія "Оптимумспецдеталь".

В НАБУ почали розслідувати корупцію в "Укроборонпромі" за ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Детективи бюро також провели низку обшуків у Гладковських , Букіна та інших фігурантів скандалу.

Після того, як спалахнув скандал довкола корупції в оборонній сфері, Порошенко звільнив Олег Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Справжнє диво! Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки технології Bluetooth

субота, 3 червень 2023, 21:22

Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки тому, що лікарі вживили йому пристрій, який з'єднує мозок із м'язами за допомогою технології Bluetooth, передають Патріоти України. 40-річний Герт-Ян Оскам був паралізований із 2011 року. ...

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.