Скільки заробляє Гладковський - фігурант розслідування про корупцію в оборонній сфері

У лютому колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський отримав 37 тисяч 771 гривню зарплати за свою роботу на посаді. Гладковський, за даними журналістів, причетний до масштабних корупційних оборудок в оборонній галузі України, повідомляють Патріоти України.

З отриманої Гладковським зарплати 17 тисяч 900 гривень – виплати на його відрядження. Щодо зарплат інших заступників секретаря РНБО, то Олександр Литвиненко заробив 94 тисячі 742 гривні, а Михайло Коваль – 95 тисяч 335 гривень. У кожного заступника голови РНБО премія склала понад 40 тисяч гривень.

Щодо заробітків самого секретаря РНБО, то Олександр Турчинов отримав за лютий 52 тисячі 200 гривень зарплати. З цієї суми по 18 тисяч гривень склали посадовий оклад Турчинова і надбавка за інтенсивність праці; 9 тисяч гривень – надбавка за вислугу років, а по 3 тисячі 600 гривень – надбавки за роботу в умовах режимних обмежень і як експерту з питань таємниць.

Яким чином Олег Гладковський може бути причетним до корупції в оборонному секторі?

Журналісти Bihus.Info провели розслідування і з’ясували, що син на той час першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор Гладковський разом з Віталієм Жуковим та Андрієм Рогозою контрабандою поставляли оборонним підприємствам України російські деталі або деталі з українських військових частин. Ці деталі поставлялись через фірми-прокладки за завищеними в 2-4 рази цінами. Розмір розкрадань, за даними журналістів, – щонайменше 250 мільйонів гривень.

Журналісти вказують, до корупційних операцій причетні Олег Гладковський (є бізнес-партнером президента Петра Порошенка), екс-керівник "Укрспецекпорту", чинний глава "Укроборонпрому" Павло Букін, директори підприємств та інші посадовці держконцерну.

Угоди організовували через 3 головні фірми-прокладки. Однією з таких фірм нібито був завод "Кузня на Рибальському", який на той момент належав Порошенку, а також підставна компанія "Оптимумспецдеталь".

В НАБУ почали розслідувати корупцію в "Укроборонпромі" за ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Детективи бюро також провели низку обшуків у Гладковських , Букіна та інших фігурантів скандалу.

Після того, як спалахнув скандал довкола корупції в оборонній сфері, Порошенко звільнив Олег Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...

Рот почав набрякати: В Україні дитина "спробувала" на смак популярну іграшку і отримала страшні опіки (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:29

На Закарпатті хлопчик отримав хімічні опіки ротової порожнини, розкусивши іграшку. Жителька Виноградова Анюта Яркина розповіла у мережі Фейсбук про інцидент, який стався з її сином, передають Патріоти України. "Пост застереження!!! Цікава бюджетна ігра...