
Завідувач реанімаційного відділення районної лікарні зажадав від сина пацієнтки велику суму грошей за лікування та перебування в лікарні. Про це заявляє відділ комунікації управління захисту економіки в Закарпатській області, повідомляють Патріоти України.
Завідувач реанімаційного відділення скористався тим, що жінка впала в кому і немає можливості транспортувати її в іншу лікарню. Він вимагав від сина пацієнтки оплатити її перебування в реанімації протягом 6 днів. За кожний день перебування у відділенні і лікування лікар захотів по 50 євро. Крім того, він пригрозив чоловікові, що якщо вся сума не буде оплачена, то він переведе жінку, яка перебуває в комі, в інше відділення, у звичайну палату.
У середу, 20 лютого, під час передачі грошових коштів в розмірі 300 євро, лікар був затриманий прямо в кабінеті співробітниками УЗЭ в Закарпатській області та прокуратури.
Його затримали в порядку статті 208 КПК України і відправили в ізолятор тимчасового утримання. Пізніше йому повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою). На даний момент вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...