У Воронезькій області двоє людей загинули і ще двоє опинилися в лікарні в результаті отруєння невідомою рідиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МОЄ! Online "
Трагедія сталася у селі Заброди Калачеевском району. "Про цей випадок зараз все село говорить, давно такого у нас не було. Отруїлися люди якоюсь рідиною, яку в півторалітровій пляшці знайшли на смітнику. Понюхали, пахне спиртом, і вирішили розпити",- розповідає один з жителів села.
Пригощалися невідомим напоєм компанія з чотирьох чоловік. Випивали в будинку однієї з жертв. " Випили, і двоє, як сиділи, так і померли ... - продовжує чоловік. - Кажуть, страшна картина була. А інших двох врятувати встигли - родичі вчасно викликали швидку".
За словами місцевих жителів, двох жертв отруєння вже поховали, один з постраждалих один нібито знаходиться в реанімації, другий - в загальній палаті.
Як розповіли в слідчому комітеті, зараз за фактом інциденту проводиться перевірка. Призначено судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті, проведений огляд місця події, опитані рідні загиблих і постраждалих, а також на експертизу спрямовані зразки напоїв, які вживали жертви отруєння.
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...