У Воронезькій області двоє людей загинули і ще двоє опинилися в лікарні в результаті отруєння невідомою рідиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МОЄ! Online "
Трагедія сталася у селі Заброди Калачеевском району. "Про цей випадок зараз все село говорить, давно такого у нас не було. Отруїлися люди якоюсь рідиною, яку в півторалітровій пляшці знайшли на смітнику. Понюхали, пахне спиртом, і вирішили розпити",- розповідає один з жителів села.
Пригощалися невідомим напоєм компанія з чотирьох чоловік. Випивали в будинку однієї з жертв. " Випили, і двоє, як сиділи, так і померли ... - продовжує чоловік. - Кажуть, страшна картина була. А інших двох врятувати встигли - родичі вчасно викликали швидку".
За словами місцевих жителів, двох жертв отруєння вже поховали, один з постраждалих один нібито знаходиться в реанімації, другий - в загальній палаті.
Як розповіли в слідчому комітеті, зараз за фактом інциденту проводиться перевірка. Призначено судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті, проведений огляд місця події, опитані рідні загиблих і постраждалих, а також на експертизу спрямовані зразки напоїв, які вживали жертви отруєння.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...