У Воронезькій області двоє людей загинули і ще двоє опинилися в лікарні в результаті отруєння невідомою рідиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МОЄ! Online "
Трагедія сталася у селі Заброди Калачеевском району. "Про цей випадок зараз все село говорить, давно такого у нас не було. Отруїлися люди якоюсь рідиною, яку в півторалітровій пляшці знайшли на смітнику. Понюхали, пахне спиртом, і вирішили розпити",- розповідає один з жителів села.
Пригощалися невідомим напоєм компанія з чотирьох чоловік. Випивали в будинку однієї з жертв. " Випили, і двоє, як сиділи, так і померли ... - продовжує чоловік. - Кажуть, страшна картина була. А інших двох врятувати встигли - родичі вчасно викликали швидку".
За словами місцевих жителів, двох жертв отруєння вже поховали, один з постраждалих один нібито знаходиться в реанімації, другий - в загальній палаті.
Як розповіли в слідчому комітеті, зараз за фактом інциденту проводиться перевірка. Призначено судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті, проведений огляд місця події, опитані рідні загиблих і постраждалих, а також на експертизу спрямовані зразки напоїв, які вживали жертви отруєння.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...