У Воронезькій області двоє людей загинули і ще двоє опинилися в лікарні в результаті отруєння невідомою рідиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МОЄ! Online "
Трагедія сталася у селі Заброди Калачеевском району. "Про цей випадок зараз все село говорить, давно такого у нас не було. Отруїлися люди якоюсь рідиною, яку в півторалітровій пляшці знайшли на смітнику. Понюхали, пахне спиртом, і вирішили розпити",- розповідає один з жителів села.
Пригощалися невідомим напоєм компанія з чотирьох чоловік. Випивали в будинку однієї з жертв. " Випили, і двоє, як сиділи, так і померли ... - продовжує чоловік. - Кажуть, страшна картина була. А інших двох врятувати встигли - родичі вчасно викликали швидку".
За словами місцевих жителів, двох жертв отруєння вже поховали, один з постраждалих один нібито знаходиться в реанімації, другий - в загальній палаті.
Як розповіли в слідчому комітеті, зараз за фактом інциденту проводиться перевірка. Призначено судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті, проведений огляд місця події, опитані рідні загиблих і постраждалих, а також на експертизу спрямовані зразки напоїв, які вживали жертви отруєння.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...