Скрепнодуховні у "відновленні культурних цінностей": Сибірські шаманами безкарно вбили верблюдів у жорстокому ритуалі задля "зміцнення Росії"

Чиновники Путіна з розумінням поставились до варварства кривавого жертвоприношення, адже у Імперії Зла мета виправдовую засіб.

Нещасні тварини на ритуальному вогнищі за мить до підпалуРосійські поліцаї відмовилися порушувати кримінальну справу через ритуальне спалення шаманами п'яти верблюдів в Ангарську Іркутської області, яке відбулося в кінці лютого 2019 року. Коли, шамани спалили трупи тварин заради зміцнення Росії, зазначають Патріоти України.

За словами джерела, поліція не знайшла в тому, що сталося складу злочину, оскільки верблюдів все-таки зарізали перед спаленням.

Відзначимо, що «заступник верховного шамана» Росії Артур Цибіков назвав церемонію спробою «восстановить культурные ценности, которые приведут к возрождению нашей страны». Проте «верховний шаман» Росії Кара-оол Допчун-оол заявив, що не дозволяв спалювати верблюдів.Верблюда ведуть на закланняНа відео, яке вже заблоковано у мережі, люди в шаманських шатах, кудись тягнуть тварин, після чого в кадрі з'являється ритуальне багаття.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...