"Рядом с кадетским корпусом находится заброшенное здание, говорят это бывший детский сад. Часто с ребятами замечали, что по вечерам там кто-то постоянно тусуется, решил сходить на экскурсию и всё стало на свои места", - пише у своєму блозі Владислав Нижеголенко, передають Патріоти України, і продовжує:
"Заброшенный садик открыт абсолютно для каждого, вот он и притягивает нариков. Мусора куча, куча бульбуляторов, разрезных бутылок... Хоть бы ограничили туда проход, часто замечал, что там и дети гуляют, а это не очень безопасно!"
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...