Скрепи шаленіють: У Росії відродили премію Леніна

Так звана премія присуджуватиметься з 2020 року раз у п'ять років як одному лауреату, так і колективу.

Фото: kp.ua

В Ульянівській області заснована Губернаторська премія імені організатора більшовіцького перевороту Володимира Леніна Про це на своїй сторінці у Facebook написав губернатор області Сергій Морозов, повідомляють Патріоти України.

Він нагадав, що 20 квітня 1966 року був підписаний Указ Президії Верховної Ради СРСР про присвоєння ордена Леніна Ульянівській області.

"Аж до кінця радянської епохи ця нагорода залишалася найвищою. Своє майбутнє ми будуємо на принципах наступності, патріотизму, любові до Батьківщини. Ми маємо намір зберігати і використовувати те найкраще, що було в нашій історії. Саме тому сьогодні я оголосив про відродження Ленінської премії та підписав Указ "Про Губернаторську премію імені В.І. Леніна", - зазначив Морозов.

Губернатор підкреслив, що так звана премія присуджуватиметься з 2020 року раз у п'ять років як одному лауреату, так і колективу "за видатний внесок в дослідження в галузі гуманітарних та суспільних наук або за творчі досягнення в літературі та сфері мистецтв, реалізованих на території Ульяновської області, що сприяють проривної соціально-економічного розвитку регіону".

"Ми почали підготовку до ювілею нашого знаменитого земляка, тому сьогодні я затвердив "дорожню карту" з підготовки та проведення на території Ульяновської області в 2018-2020 рр. заходів, присвячених святкуванню 150-річчя від дня народження В. І. Леніна. Це майже 150 заходів і подій: соціально-культурні, туристичні проекти, суспільно-політичні заходи, дії по модернізації інфраструктури, будівель, об'єктів, пов'язаних з життям і діяльністю нашого земляка", – розповів можновладець.

У Європі запустили у виробництво китайського конкурента Tesla Model Y

неділя, 8 грудень 2019, 7:10

Компанія Aiways випустила перші зразки електричних кросоверів U5 для європейського ринку на своєму заводі у Китаї. Судячи з інформації, офіційний запуск на ринок Aiways U5 в Європі запланований на квітень 2020 року, передають Патріоти України з посилан...

"Ціни на акумуляторні батареї вже знизилися на 87% у порівнянні з 2010 роком і продовжать знижуватися далі", - Bloomberg

неділя, 8 грудень 2019, 6:10

Згідно з останніми даними Bloomberg NEF, до кінця 2019 року один кВт*год ємності акумуляторної батареї буде коштувати в середньому 156 доларів США. Це на 87% відсотків менше, ніж у 2010 році. У той час клієнти платили 1100 доларів США за кВт*год.​. Еко...