Скрепи шаленіють: У Росії відродили премію Леніна

Так звана премія присуджуватиметься з 2020 року раз у п'ять років як одному лауреату, так і колективу.

Фото: kp.ua

В Ульянівській області заснована Губернаторська премія імені організатора більшовіцького перевороту Володимира Леніна Про це на своїй сторінці у Facebook написав губернатор області Сергій Морозов, повідомляють Патріоти України.

Він нагадав, що 20 квітня 1966 року був підписаний Указ Президії Верховної Ради СРСР про присвоєння ордена Леніна Ульянівській області.

"Аж до кінця радянської епохи ця нагорода залишалася найвищою. Своє майбутнє ми будуємо на принципах наступності, патріотизму, любові до Батьківщини. Ми маємо намір зберігати і використовувати те найкраще, що було в нашій історії. Саме тому сьогодні я оголосив про відродження Ленінської премії та підписав Указ "Про Губернаторську премію імені В.І. Леніна", - зазначив Морозов.

Губернатор підкреслив, що так звана премія присуджуватиметься з 2020 року раз у п'ять років як одному лауреату, так і колективу "за видатний внесок в дослідження в галузі гуманітарних та суспільних наук або за творчі досягнення в літературі та сфері мистецтв, реалізованих на території Ульяновської області, що сприяють проривної соціально-економічного розвитку регіону".

"Ми почали підготовку до ювілею нашого знаменитого земляка, тому сьогодні я затвердив "дорожню карту" з підготовки та проведення на території Ульяновської області в 2018-2020 рр. заходів, присвячених святкуванню 150-річчя від дня народження В. І. Леніна. Це майже 150 заходів і подій: соціально-культурні, туристичні проекти, суспільно-політичні заходи, дії по модернізації інфраструктури, будівель, об'єктів, пов'язаних з життям і діяльністю нашого земляка", – розповів можновладець.

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.