Скрепи високодуховні: Співвласник кемеровського ТЦ "Зимняя вишня" наступного дня після пожежі влаштував спортивне свято

Денис Штенгелов заявляв, що ніколи особисто не брав участі в управлінні злощасним торговельним центром.

На місці пожежі в Кемерово. Фото: ЕРА.

Співвласник "Зимней вишни" – російський мільярдер Денис Штенгелов – наступного дня після пожежі в торговому центрі в Кемерові зустрівся в Австралії з відомим тенісистом Анрі Леконтом. Знімок опубліковано на сторінці тенісної академії Штенгелова в Instagram, передають Патріоти України.

Прийом гостя і свято тривали протягом 25–26 березня.

Відомо, що сім'я Штенгелова проживає в Австралії. В інтерв'ю РБК Штенгелов заявляв, що ніколи не брав участі в управлінні торговельним центром.

"Я був інвестором будівництва цього об'єкта. Раніше на його місці була кондитерська фабрика, яку пізніше перебудували в торговий комплекс. Там дуже багато об'єктів, які належать великій кількості різних власників. Частина площ залишилася під управлінням ТОВ "Кемеровский кондитерский комбинат", бенефіціаром якого я є через компанію "Кондитерус Ком". Моїм завданням було вийти звідти до кінця. Частину площ ми продали, а частину просто ніхто не купив", – розповів підприємець. У жовтні 2017 року Bloomberg оцінив статки Штенгелова в $1 млрд.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...