Скрепи високодуховні: У Росії батьки залікували дитину молитвами до смерті

Спочатку батьки виконували рекомендації медиків і давали потрібні немовляті ліки, але потім перестали їх давати, вирішивши, що щоденні молитви й так допоможуть одужати.

Горе-батьків засудив суд. Ілюстрація: соцмережі.

Суд російського міста Рязань засудив сімейну пару, яка лікувала свою новонароджену дитину молитвами, що призвело до її смерті. Про це повідомила прес-служба суду, передають Патріоти України.

Батьки були визнані винними в заподіянні смерті з необережності. Батько малюка отримав рік обмеження волі, мати - дев'ять місяців. У суді горе-батьки свою провину визнали і покаялися.
Суд встановив, що у подружжя народилася дитина з вродженим захворюванням і їй було призначено необхідне лікування. Спочатку батьки виконували рекомендації медиків і давали потрібні немовляті ліки, але потім перестали їх давати, вирішивши, що щоденні молитви допоможуть одужати. Таке «лікування» спричинило погіршення стану здоров'я малюка з подальшим настанням його смерті.
Як пише МК, новонародженому потрібна була довічна гормональна терапія. Батькам лікарі роз'яснили, що при відмові від лікування дитина може померти. Пізніше вони начиталися в інтернеті статей про захворювання і вирішили не давати препарати. В результаті тримісячна дитина померла.

Відомий російський репер покінчив із життям на знак протесту проти мобілізації та війни в Україні

субота, 1 жовтень 2022, 11:00

Репер із російського Краснодара Іван Петунін, відомий як Walkie, наклав на себе руки на знак протесту проти війни в Україні. Йому було 27 років. Про загибель музиканта повідомляє видання 93.ru. Перед смертю Петунін опублікував у телеграм-каналі відеозв...

З 1 жовтня водії зобов’язані вмикати фари автомобіля за містом - у поліції нагадали вимоги

субота, 1 жовтень 2022, 9:27

Патрульна поліція нагадала водіям про обов'язкову до виконання вимогу правил дорожнього руху. З 1 жовтня їхати вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Про це повідомила пресслужба П...