Скрепи високодуховні: У Росії батьки залікували дитину молитвами до смерті

Спочатку батьки виконували рекомендації медиків і давали потрібні немовляті ліки, але потім перестали їх давати, вирішивши, що щоденні молитви й так допоможуть одужати.

Горе-батьків засудив суд. Ілюстрація: соцмережі.

Суд російського міста Рязань засудив сімейну пару, яка лікувала свою новонароджену дитину молитвами, що призвело до її смерті. Про це повідомила прес-служба суду, передають Патріоти України.

Батьки були визнані винними в заподіянні смерті з необережності. Батько малюка отримав рік обмеження волі, мати - дев'ять місяців. У суді горе-батьки свою провину визнали і покаялися.
Суд встановив, що у подружжя народилася дитина з вродженим захворюванням і їй було призначено необхідне лікування. Спочатку батьки виконували рекомендації медиків і давали потрібні немовляті ліки, але потім перестали їх давати, вирішивши, що щоденні молитви допоможуть одужати. Таке «лікування» спричинило погіршення стану здоров'я малюка з подальшим настанням його смерті.
Як пише МК, новонародженому потрібна була довічна гормональна терапія. Батькам лікарі роз'яснили, що при відмові від лікування дитина може померти. Пізніше вони начиталися в інтернеті статей про захворювання і вирішили не давати препарати. В результаті тримісячна дитина померла.

""Є кількісні показники, які треба виконувати": У ТЦК назвали причину примусової мобілізації та пообіцяли призвати не всіх українців

середа, 24 липень 2024, 18:50

Той факт, що деяких українських військовозобов'язаних чоловіків примусово доправляють до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), є наслідком ігнорування вимог закону про мобілізацію. Таку думку озвучив газеті "Вечірній...

Законопроєкт про демобілізацію розробляється, але є нюанси: У Міноборони назвали "низку факторів", які його гальмують

середа, 24 липень 2024, 18:30

Попри те, що раніше нардепи обіцяли внести законопроєкт про демобілізацію на розгляд Верховної Ради до кінця літа, наразі терміни його появи невідомі. Міноборони України розробляє цей документ, але його поява залежить від багатьох факторів. Про це розп...