Скрепи вже готувалися до смерті: "Ядерний гриб" у небі налякав жителів Росії (фото)

Незважаючи на нібито непогані відносини із Північною Кореєю, росіяни чомусь згадали її у якості можливого джерела атаки.

"Ядерний гриб" над російським містом. Фото: соцмережі.

У небі над містом Балаково Самарської області (Росія) з'явилася хмара, що за формою нагадує "гриб", як після вибуху атомної бомби, передають Патріоти України.

У соцмережах фото незвичайного природного явища викликали паніку. Деякі користувачі припустили, що почалася Третя світова війна. Також згадали і про кризу навколо ядерної програми Північної Кореї.

Однак інші користувачі заспокоїли земляків. Вони звернули увагу, що якщо б це був справжній ядерний вибух, то це були б їх останні в житті коментарі в соцмережах. У той же час начальник відділу обслуговування регіонального гідрометцентру Світлана Цветайло пояснила появу "гриба", передає "СарІнформ".

"До нас прийшов холодний фронт з Самарської області і теплий з Волгоградської. Важливо враховувати особливості Балаковського району: це промислова зона, там Волгоградське водосховище, атомна станція зі своїми величезними резервуарами, в яких знаходиться вода. Ще один важливий фактор: температура повітря зовсім не залежить від Сонця - вона залежить від того, як прогрівається поверхня Землі. Грунт гріється дуже сильно, вода - навпаки. Виникає контраст. Під час зіткнення різних повітряних мас і виникають такі химерні хмари", - сказала вона.

За словами синоптика, в нижній частині хмари температура дорівнює приблизно нулю, а на самій її вершині падає до -70... -75 градусів. Варто зазначити, що "ядерну" хмара спостерігали 26 червня також жителі Башкирії.

Не було шансів? У Нідерландах уперше провели евтаназію дитині до 12 років

четвер, 25 червень 2026, 18:40

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...