
У небі над містом Балаково Самарської області (Росія) з'явилася хмара, що за формою нагадує "гриб", як після вибуху атомної бомби, передають Патріоти України.
Однак інші користувачі заспокоїли земляків. Вони звернули увагу, що якщо б це був справжній ядерний вибух, то це були б їх останні в житті коментарі в соцмережах. У той же час начальник відділу обслуговування регіонального гідрометцентру Світлана Цветайло пояснила появу "гриба", передає "СарІнформ".
"До нас прийшов холодний фронт з Самарської області і теплий з Волгоградської. Важливо враховувати особливості Балаковського району: це промислова зона, там Волгоградське водосховище, атомна станція зі своїми величезними резервуарами, в яких знаходиться вода. Ще один важливий фактор: температура повітря зовсім не залежить від Сонця - вона залежить від того, як прогрівається поверхня Землі. Грунт гріється дуже сильно, вода - навпаки. Виникає контраст. Під час зіткнення різних повітряних мас і виникають такі химерні хмари", - сказала вона.
За словами синоптика, в нижній частині хмари температура дорівнює приблизно нулю, а на самій її вершині падає до -70... -75 градусів. Варто зазначити, що "ядерну" хмара спостерігали 26 червня також жителі Башкирії.

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...