Скрепи вже готувалися до смерті: "Ядерний гриб" у небі налякав жителів Росії (фото)

Незважаючи на нібито непогані відносини із Північною Кореєю, росіяни чомусь згадали її у якості можливого джерела атаки.

"Ядерний гриб" над російським містом. Фото: соцмережі.

У небі над містом Балаково Самарської області (Росія) з'явилася хмара, що за формою нагадує "гриб", як після вибуху атомної бомби, передають Патріоти України.

У соцмережах фото незвичайного природного явища викликали паніку. Деякі користувачі припустили, що почалася Третя світова війна. Також згадали і про кризу навколо ядерної програми Північної Кореї.

Однак інші користувачі заспокоїли земляків. Вони звернули увагу, що якщо б це був справжній ядерний вибух, то це були б їх останні в житті коментарі в соцмережах. У той же час начальник відділу обслуговування регіонального гідрометцентру Світлана Цветайло пояснила появу "гриба", передає "СарІнформ".

"До нас прийшов холодний фронт з Самарської області і теплий з Волгоградської. Важливо враховувати особливості Балаковського району: це промислова зона, там Волгоградське водосховище, атомна станція зі своїми величезними резервуарами, в яких знаходиться вода. Ще один важливий фактор: температура повітря зовсім не залежить від Сонця - вона залежить від того, як прогрівається поверхня Землі. Грунт гріється дуже сильно, вода - навпаки. Виникає контраст. Під час зіткнення різних повітряних мас і виникають такі химерні хмари", - сказала вона.

За словами синоптика, в нижній частині хмари температура дорівнює приблизно нулю, а на самій її вершині падає до -70... -75 градусів. Варто зазначити, що "ядерну" хмара спостерігали 26 червня також жителі Башкирії.

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...