Скрепи вже палають: У Росії загорівся великий храм (фото, відео)

Інформації про постраждалих наразі немає.

У Казані (Татарстан, Росія) сталася пожежа в Храмі всіх релігій. Про це йдеться в повідомленні на сайті МНС Росії, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався в районі 4:40, 10 квітня. Загоряння сталося біля даху будівлі. Роботу пожежних ускладнювали закриті замками двері, які довелося в екстреному порядку ламати.

Для боротьби з вогнем були відправлені 10 одиниць пожежної і спеціальної техніки. Встановлені 2 автодрабини на покрівлю, працюють 4 ланки ГДЗС, на гасіння подані 4 ствол РСК-50.

Інформації про постраждалих наразі немає. Також залишаються невідомими причини виникнення пожежі.


Знялася в десятках картин: Померла зірка радянського кіно і мати Федора Бондарчука (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:15

Радянська та російська актриса Ірина Скобцева померла у віці 93 років. Вона була дружиною Сергія Бондарчука і матір'ю Федора Бондарчука. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. Причина смерті артистки не уточнюється, передають Патріоти України. У кіно І...

Хіти тижня. Є в кожному будинку: Вчені знайшли спецію, яка може побороти коронавірус

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:00

Вчені провели досліди і вивчили взаємодію 30 спецій з вірусом і методом комп'ютерного моделювання з'ясували, що всі вони в тій чи іншій мірі зв'язуються з білком S і головною протеази (вона відповідає за розмноження вірусу), проте активніше всіх веде с...