Скрепи вже палають: У Росії загорівся великий храм (фото, відео)

Інформації про постраждалих наразі немає.

У Казані (Татарстан, Росія) сталася пожежа в Храмі всіх релігій. Про це йдеться в повідомленні на сайті МНС Росії, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався в районі 4:40, 10 квітня. Загоряння сталося біля даху будівлі. Роботу пожежних ускладнювали закриті замками двері, які довелося в екстреному порядку ламати.

Для боротьби з вогнем були відправлені 10 одиниць пожежної і спеціальної техніки. Встановлені 2 автодрабини на покрівлю, працюють 4 ланки ГДЗС, на гасіння подані 4 ствол РСК-50.

Інформації про постраждалих наразі немає. Також залишаються невідомими причини виникнення пожежі.


Кінь загинув відразу: На Волині блискавка тричі вдарила в підводу з людьми (відео)

середа, 24 липень 2019, 12:28

Чоловіка госпіталізували, зараз він знаходиться в реанімації і його стан медики оцінюють, як важкий. На Волині блискавка тричі вдарила у віз з конем, в якому сидів 45-річний чоловік разом з сином, передають Патріоти України. . Інцидент стався в селі Р...

Хлопчик у валізі: Новий поворот в розслідуванні дивного злочину в Чернівцях (фото, відео)

середа, 24 липень 2019, 11:58

Правоохоронці відпрацьовують версію самогубства горе-матері. Горе-мати трирічного Сашка Пілявского, тіло якого знайшли валізі у Чернівцях, досі в розшуку і наразі поліції про її місцезнаходження не відомо. Правоохоронці відпрацьовують версію самогубств...