Скрепи вже палають: У Росії загорівся великий храм (фото, відео)

Інформації про постраждалих наразі немає.

У Казані (Татарстан, Росія) сталася пожежа в Храмі всіх релігій. Про це йдеться в повідомленні на сайті МНС Росії, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався в районі 4:40, 10 квітня. Загоряння сталося біля даху будівлі. Роботу пожежних ускладнювали закриті замками двері, які довелося в екстреному порядку ламати.

Для боротьби з вогнем були відправлені 10 одиниць пожежної і спеціальної техніки. Встановлені 2 автодрабини на покрівлю, працюють 4 ланки ГДЗС, на гасіння подані 4 ствол РСК-50.

Інформації про постраждалих наразі немає. Також залишаються невідомими причини виникнення пожежі.


Хіти тижня. Скрепам буде горе: Нацгвардія України освоює компактний надпотужний американський гранатомет

четвер, 23 травень 2019, 9:00

Мініатюрна зброя призначена для знищення ворожої бронетехніки, силу заряду вистачить навіть на немодернізовані російські танки, котрі складають основу окупаційних корпусів Росії на Донбасі. Військові Національної гвардії випробували гранатометів RSRL-1...

Бутусов вказав на дивні обставини з потраплянням у полон вісьмох бійців ЗСУ

четвер, 23 травень 2019, 8:40

Здача у полон восьми українських бійців на Донбасі – це демонстрація кадрових проблем армії на шостому році війни. На цей нюанс звернув увагу військовий журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. За його словами, ...