Службу несли пильно: Військові затримали підозрілу компанію біля арсеналу ЗСУ (фото)

Інцидент стався 1 лютого біля одного з арсеналів Збройних сил України в лісовій місцевості.

Підозрілу компанію затримали біля арсеналу. Фото: прес-служба Генштабу ЗСУ.

Біля одного з арсеналів Збройних сил України в лісовій місцевості військові затримали трьох підозрілих громадян, що наблизилися до зони охорони. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що інцидент стався 1 лютого біля одного з арсеналів Збройних сил України в лісовій місцевості. "Черговий наряд виявив і затримав спільно з оперативним підрозділом військової служби правопорядку ЗС України трьох підозрілих громадян, що наблизилися до зони охорони", - йдеться в повідомленні.

Про подію негайно повідомили представникам Національної поліції України та Служби безпеки України в зоні їх відповідальності. Затриманих передали правоохоронцям.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...