Смертельна ДТП із Зайцевою у Харкові: У справі розгорівся новий скандал (фото, відео)

У Харкові 6 лютого розгорівся скандал перед судовими дебатами у справі про смертельну ДТП за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, повідомляють Патріоти України.

У перші ж хвилини адвокат Дронова оголосив судді Віктору Попрасу відвід. Під час судового процесу очікуються виступи представників обвинувачених і потерпілих.

"Секретар суду повідомила, що за допомогою системи авторозподілу визначатимуть, хто з суддів розгляне заяву про відвід", — повідомили кореспонденти на місці подій.

За словами захисту підсудного, суддя Попрас "порушував процедуру допиту, сам відповідав на запитання".

Адвокат Дронова, Сергій Перепелиця, заявив, що у його підзахисного погіршилося самопочуття. Для нього викликали швидку. "Тиск підвищений, біль у серці. Будемо брати участь у процесі, незважаючи на це", — повідомив він.

Приблизно о 14:40 у суді оголосили перерву. Зайцеву і Дронова вивели із залу засідань. О 15:15 засідання поновилося. Справа про відвід розглядатиме суддя Вікторія Чередник. Дебати розпочнуться після розгляду заяви.

На думку адвоката Перепелиці, суддя Попрас був заангажований і декілька разів порушував процесуальні норми.

Обґрунтування для відводу у Перепелиці написане на декількох сторінках. Натомість Попрас вважає всі звинувачення незначними.

Прокурори заявили, що своєю заявою Перепелиця порушив законодавство і немає ніяких приводів для відводу. Присутні в залі представники потерпілих були проти відводу.

Захист Зайцевої також висловилася категорично проти. Суд відправився в дорадчу кімнату.

Джерело: mediaport.ua

Тільки зіпсували повітря: На Одещині окупанти завдали авіаудару по пляжній вбиральні

п’ятниця, 20 травень 2022, 15:51

Російські окупанти вдень 20 травня завдали авіаудару по Одеській області. У результаті було зруйновано пляжну вбиральню. Ніхто не постраждав. Про це повідомило Оперативне командування "Південь". "Ракетами повітряного базування ворог суттєво зіпсував по...

Вони називають себе "наддержавою": Росіянам заборонили вивозити цукор за кордон - не можна навіть 1 кг

п’ятниця, 20 травень 2022, 14:37

На прикордонних пунктах у Росії з'явилися оголошення про те, що фізособам не можна вивозити із країни цукор, "навіть 1 кг". Виявилося, що обмеження, яке запровадили ще у березні, стосується не лише великого експорту, а й перевезення цукру для особистих...