Смертельні війни: Власниця елітного 2-поверхового будинку на Київщині через суд виганяє на вулицю немічну сусідку-пенсіонерку (відео)

Причиною справжньої війни став непримітний дерев’яний будинок, який звели після війни ще у 1946 році у Пущі Водиці.

Скріншот

Оболонський районний суд м. Києва виніс рішення про знесення будинку пенсіонерки, яка вже три роки не ходить і не розмовляє, бо перенесла інсульт. 8 років тому половину землі пенсіонерки дивним чином купила нікому невідома жінка, яка в свою чергу перепродала наділ ще двом власникам, один з яких проживає в елітному двоповерховому будинку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Надзвичайні новини.

Причиною справжньої війни став непримітний дерев’яний будинок, який звели після війни ще у 1946 році у Пущі Водиці. Тоді тут жили одразу кілька сімей, а зараз хазяйнує одна 82-річна Світлана Бринзак. Жінка три роки тому перенесла інсульт, після якого перестала ходити і розмовляти. З ліжка встає вкрай рідко.

82-річна пенсіонерка Світлана Петрівна Бринзак

Родина Бринзаків має проблеми через сад. І проблеми ці розпочалися після появи нової сусідки. 2008 року половина двору раптом стала власністю нікому невідомої Галини Зайченко, мешканки села Пологи, що на Київщині.

«Кожна людина має право отримати свою земельну ділянку. Ви подаєте, готуєте документи і отримуєте», - каже адвокат Дарина Козій.

За версією адвоката, землю в середмісті Києва може отримати будь-хто. Галина Зайченко не гає часу і швидко продає свою ділянку ще двом власникам: Раїсі Сидоренко та чоловікові на прізвище Глоба.

«Глоба продав моєму братові, бо сказав, що тут щось неправильно, тут якісь махінації», - каже син хазяйки будинку Сергій.

Раїса Сидоренко теж побачила, що фактично купила ділянку всередині садиби Бринзаків і доступ до неї можливий тільки повз старий будинок. Тож жінка так просто не відступилася і оголосила родині справжню війну.

«У розмові з адвокатами вона пропонувала, щоб ми викупили в неї за 60 тисяч оці 6 десятих, а то ми вам влаштуємо тут «хороше» життя», - розповідає Сергій.

Купувати за великі гроші непотрібний їм наділ Бринзаки відмовляються і пропонують мирно розділити землю - так, щоб усі мали доступ, але сусідка не хоче. Справа доходить до суду, де жінка вимагає, аби брат Сергія зніс самовільно зведений будинок на їхній спільній ділянці. Рішення судді Костянтина Васалатія шокує: знести старий бабусин будинок, щоб звільнити новій сусідці шлях до її наділу.

Суддя Оболонського районного суду м. Києва Костянтин Васалатій

«На підставі чого ви будете з’ясовувати моє рішення по цивільній справі. Закінчіть, будь ласка, знімати мене, мені це не подобається», - сказав журналістам «Надзвичайних новин» суддя Оболонського районного суду м. Києва Костянтин Васалатій.

Журналісти вирішили знайти Раїсу Сидоренко і запитати в неї, чому вона так хоче собі цю земельну ділянку. Як виявилося, жінка проживає у двоповерховому будинку, який одразу кидається в очі.

Двоповерховий будинок Раїси Сидоренко

Однак там журналістам повідомили, що жінка три дні тому поїхала в Німеччину і, мовляв, невідомо коли повернеться. Тим часом справу передали на повторний розгляд.

Хіти тижня. Першим захворів - першим одужав, незважаючи на умови утримання: Українець, котрий поборов коронавірус, розповів про ставлення оточуючих, перебіг хвороби та лікування

неділя, 29 березень 2020, 2:00

У свій день народження 3 березня Олександр дізнався про страшний діагноз. Зараз Олександр з Чернівців разом з дружиною знаходиться на самоізоляції: через тиждень він повинен здати ще один аналіз. Тільки тоді можна буде говорити, що він повністю видужав...

Хіти тижня. 78 років - важкий вантаж: Легендарний оперний співак заразився коронавірусом

неділя, 29 березень 2020, 1:00

Коронавірус вкотре підтвердили у знаменитості. Стало відомо про інфікування 78-річного оперного співака Пласідо Домінго. Артист зробив тест на Covid-19, який показав позитивний результат, повідомляють Патріоти України. . Пласідо Домінго наголосив, що ...