
Українські чиновники знайшли, куди додатково витратити кошти платників податків. Зокрема, міністри хочуть відремонтувати будівлю Кабміну, яка не ремонтувалася капітально кілька років. Тамтешні умови нібито не дозволяють "слугам народу" плідно працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на ukrnews24.com.
У секретаріаті Кабінету міністрів на запит журналістів відповіли: на капітальний ремонт витратять майже 50 млн гривень. Ремонту підлягають окремі конструкції, обладнання, внутрішні інженерні мережі, елементи благоустрою, Будинок уряду, Клуб Кабінету міністрів. У документі сказано, що перед капремонтом будуть проведені відкриті торги і оприлюднено план закупівель. При цьому апетити уряду значно виросли. У минулому році на капітальний ремонт витратили 43 млн гривень, а в 2016-му - всього 7 млн гривень.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...