
Українські чиновники знайшли, куди додатково витратити кошти платників податків. Зокрема, міністри хочуть відремонтувати будівлю Кабміну, яка не ремонтувалася капітально кілька років. Тамтешні умови нібито не дозволяють "слугам народу" плідно працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на ukrnews24.com.
У секретаріаті Кабінету міністрів на запит журналістів відповіли: на капітальний ремонт витратять майже 50 млн гривень. Ремонту підлягають окремі конструкції, обладнання, внутрішні інженерні мережі, елементи благоустрою, Будинок уряду, Клуб Кабінету міністрів. У документі сказано, що перед капремонтом будуть проведені відкриті торги і оприлюднено план закупівель. При цьому апетити уряду значно виросли. У минулому році на капітальний ремонт витратили 43 млн гривень, а в 2016-му - всього 7 млн гривень.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...