
Українські чиновники знайшли, куди додатково витратити кошти платників податків. Зокрема, міністри хочуть відремонтувати будівлю Кабміну, яка не ремонтувалася капітально кілька років. Тамтешні умови нібито не дозволяють "слугам народу" плідно працювати, повідомляють Патріоти України з посиланням на ukrnews24.com.
У секретаріаті Кабінету міністрів на запит журналістів відповіли: на капітальний ремонт витратять майже 50 млн гривень. Ремонту підлягають окремі конструкції, обладнання, внутрішні інженерні мережі, елементи благоустрою, Будинок уряду, Клуб Кабінету міністрів. У документі сказано, що перед капремонтом будуть проведені відкриті торги і оприлюднено план закупівель. При цьому апетити уряду значно виросли. У минулому році на капітальний ремонт витратили 43 млн гривень, а в 2016-му - всього 7 млн гривень.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...