Солодке особисте життя жінок-нардепів у підсумку за 2018 рік (фото)

Вони, їх діти та нові чоловіки-іноземці.

Нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Марія Іонова

Цьогоріч у Верховній Раді мамами стали три народні депутати, одна з них - вперше. Дехто з них одружився. Патріоти України разом з Газетою.ua пригадують нардепок, які зустрінуть новий рік з новим чоловіком та дитиною.

Нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Марія Іонова народила другу дитину Фото: FacebookНа початку 2018-го року, 26 січня, нардеп з "Народного фронту" Тетяна Донець народила первістка. Дівчинку народила від колеги з фракції Дениса Дзензерського.

22 грудня народила другу дитину нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Марія Іонова. Родина вже мала 11-річну дівчинку Софію. Цього разу Марія народила хлопця. Назвали Олександром.

У травні 2018-го мамою стала позафракційний нардеп Вікторія Пташник. На роботу вона приходила з дитиною Фото: Facebook

У травні 2018-го мамою стала позафракційний нардеп Вікторія Пташник. У жінки народилась дівчинка. Нардеп вже мала сина - 8-річного Євгена.

"9 місяців тому маленька дівчинка, що жила на небесах, вирішила обрати нас своїми батьками. І ось сьогодні рано вранці нарешті вона вийшла зі свого тимчасового будиночку, щоб познайомитися з нами та всім світом", - поділилась у Facebook новиною Пташник.

Народний депутат від фракції "Самопоміч" Ірина Сисоєнко одружилась у квітні. Через робочий графік весільна сукня була червоною Фото: FacebookУ липні нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук одружилась з британським юристом Вейн Джордашем. На весілля до пари завітали народні депутати Мустафа Найєм та Сергій Лещенко.

Напередодні, у квітні народний депутат від фракції "Самопоміч" Ірина Сисоєнко одружилась з німецьким лікарем.

"Ледь не спізнилася на укладання шлюбу, оскільки їхала з роботи. Тому святкування з білою сукнею буде робити пізніше, під час моєї літньої відпустки".

Цьогоріч одружилась з юристом з Великої Британії нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук Фото: Таблоїд

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...