Соціологи з'ясували, де зустрічатимуть Новий рік українці

Більшість населення України планує зустрічати Новий рік вдома. Про це заявила прес-служба Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка та Центру "Соціальний моніторинг", повідомляють Патріоти України.

Згідно з даними соцопитування, 68,4% українців заявили, що планують зустрічати Новий рік вдома, ще 10,9% збираються зустріти його у друзів, 4,8% - у родичів, 3,2% збираються святкувати в кафе, ресторані або клубі. На головній площі міста біля ялинки зустрічати свято планують 0,8%, стільки ж збираються поїхати кудись в межах країни, а 0,3% запланували зустріти Новий рік за кордоном.

У той же час, 0,7%, швидше за все, проведуть свято на роботі, а 2,4% взагалі не збираються святкувати Новий рік.

Наведені дані були отримані в ході всеукраїнського опитування громадської думки з 6 до 13 грудня 2018 року. Опитано було 2031 респондент у віці від 18 років. Похибка становить 2,1%.

У Росії блогер спалив Mercedes за $170 тисяч - ось як отримати 8 млн переглядів за два дні

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:07

Російський блогер Михайло Литвин спалив у поле свій Mercedes GT63s. Його приблизна вартість - $170,000 (4,8 мільйона гривень). . З цього ютубер змайстрував цілий кліп, в кінці якого пересів на "Запорожець". Таким чином Литвин ніби оголосив бойкот брен...

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...