Соціологи з'ясували, від чого найбільше страждають українці

Більше половини наших співгромадян протягом 2017-го зазнали стрес.

Відповідні дані опублікував Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), передають Патріоти України. У минулому році в стресовій ситуації опинилися 53% населення, що на 5% менше показника 2016 року.

Опитування показало, що найчастіше причиною переживань українців ставало відчуття безпорадності в певних життєвих ситуаціях (13%). Ще 12% відповіли, що стрес настав через хворобу близької людини, а 9% вказали, що причиною переживання стала власне захворювання або операція.

У порівнянні з 2016-м роком (14%) трохи скоротилася кількість українців, постраждалих від підлості оточуючих і втрати віри в інших людей (8%). Ще 8% відповіли, що стрес був викликаний відсутністю коштів для існування.

Смерть родичів, втрата роботи і вимушене безробіття рідше ставали причиною переживань українців.

Джерело

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...

"Я знала майже всіх мешканців, кожен під'їзд": Ракети окупантів влучили в рідний двір Василіси Фролової в Харкові (відео)

четвер, 30 червень 2022, 13:42

Українська телеведуча Василіса Фролова родом з Харкова, де народилась і навчалась. Днями вона повідомила, що російські ракети влучили в її двір. Приліт у Харків був дуже болючим для телеведучої, оскільки там вона народилась, виросла та провела все дити...