Відповідні дані опублікував Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), передають Патріоти України. У минулому році в стресовій ситуації опинилися 53% населення, що на 5% менше показника 2016 року.
Опитування показало, що найчастіше причиною переживань українців ставало відчуття безпорадності в певних життєвих ситуаціях (13%). Ще 12% відповіли, що стрес настав через хворобу близької людини, а 9% вказали, що причиною переживання стала власне захворювання або операція.
У порівнянні з 2016-м роком (14%) трохи скоротилася кількість українців, постраждалих від підлості оточуючих і втрати віри в інших людей (8%). Ще 8% відповіли, що стрес був викликаний відсутністю коштів для існування.
Смерть родичів, втрата роботи і вимушене безробіття рідше ставали причиною переживань українців.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...