Відповідні дані опублікував Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), передають Патріоти України. У минулому році в стресовій ситуації опинилися 53% населення, що на 5% менше показника 2016 року.
Опитування показало, що найчастіше причиною переживань українців ставало відчуття безпорадності в певних життєвих ситуаціях (13%). Ще 12% відповіли, що стрес настав через хворобу близької людини, а 9% вказали, що причиною переживання стала власне захворювання або операція.
У порівнянні з 2016-м роком (14%) трохи скоротилася кількість українців, постраждалих від підлості оточуючих і втрати віри в інших людей (8%). Ще 8% відповіли, що стрес був викликаний відсутністю коштів для існування.
Смерть родичів, втрата роботи і вимушене безробіття рідше ставали причиною переживань українців.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...