"​Спасая друга, смертельно ранен в голову": Лікар про подвиг українського героя, який бореться за життя

Наразі за життя обох борються лікарі.

Ілюстрація: 056.ua

"Спасая друга, смертельно ранен в голову. Он был один на один с тревогой, смертью и выживанием. Друг не побоялся смерти, вытаскивая из-под огня раненого солдата", - пише на своїй сторінці в Фейсбук лікар Сергій Риженко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Снайпер не промахнулся - тяжелое ранение в голову. Операции в 61-м ВМГ. Ночью доставлены в реанимацию Мечникова. Данил говорит, что обязан жизнью Игорю. Данил, 28 лет, из Херсонской области, огнестрельное ранение в голову. Повезло, пуля разбила сосцевидный отросток и вышла в затылочной области.

В сознании, говорит: "Мы просто днем и ночью защищали Украину". Игорь, спасавший Данила – пулевое проникающее ранение в теменную область головы. Ночью в Мечникова оперирован. Если оба выживут, снова поверим в чудо".

Хіти тижня. "Це інтеграція не в український простір": Журналістка викрила дивну деталь запуску телеканалу для ОРДЛО

вівторок, 18 лютий 2020, 3:00

Злощасним жителям окупованих територій "промиють мізки" дещо іншим способом, але знову на користь "русского мира" та проросійських політиків? Консультантами державного телеканалу для тимчасово окупованих територій нібито стали співробітники "112 каналу...

Хіти тижня. "Русский мир" лечить сложнее": У мережі порівняли показові фото з Китаю і окупованого Донецька

вівторок, 18 лютий 2020, 2:00

У мережі висміяли порожні вулиці тимчасово окупованого Донецька і порівняли місто з Уханю, яка страждає зараз від коронавірусу 2019 nCoV. Цікаве порівняння навів Twitter-акканут "Tyler". На першому і другому знімках показані абсолютно порожні міста, п...