"​Спасая друга, смертельно ранен в голову": Лікар про подвиг українського героя, який бореться за життя

Наразі за життя обох борються лікарі.

Ілюстрація: 056.ua

"Спасая друга, смертельно ранен в голову. Он был один на один с тревогой, смертью и выживанием. Друг не побоялся смерти, вытаскивая из-под огня раненого солдата", - пише на своїй сторінці в Фейсбук лікар Сергій Риженко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Снайпер не промахнулся - тяжелое ранение в голову. Операции в 61-м ВМГ. Ночью доставлены в реанимацию Мечникова. Данил говорит, что обязан жизнью Игорю. Данил, 28 лет, из Херсонской области, огнестрельное ранение в голову. Повезло, пуля разбила сосцевидный отросток и вышла в затылочной области.

В сознании, говорит: "Мы просто днем и ночью защищали Украину". Игорь, спасавший Данила – пулевое проникающее ранение в теменную область головы. Ночью в Мечникова оперирован. Если оба выживут, снова поверим в чудо".

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...