Спеціально для ватників?: У Києві відкрили кафе під назвою "Дефіцит" (фото)

Найбільше обурило мережу те, що заклад знаходиться у будинку, де працює офіс братства вояків УПА.

У Києві відкрили кафе "Дефіцит". Фото: соцмережі.

"В Києві на Ярославім Валу відкрилось кафе під назвою... "Дефіцит". Серйозно? А може давайте ще кафе "Голодомор" чи "Спомин про газові камери" відкриємо? Наче ніякої радянської окупації і не було. Ще й у будинку, де знаходиться офіс братства вояків УПА. Цинізм", - обурився активіст Олег Слабоспицький на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Ось як "Дефіцит" описують в одному з оглядів: "Понятно, что теперь нет дефицитных продуктов. Но период истории государства, когда трудно было купить даже сгущенку, запомнился многим. В интерьере заведения старались передать ностальгию о вкусных продуктах. Это впечатляет и, наверное, может быть темой для общения за столом в кафе".

"Ударят химией по химии. Оккупанты задумались над строительством еще одного химического завода в Армянске", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:30

"Фигурант дела Веджие Кашка 65-летний крымскотатарский активист Асан Чапух, которого оккупанты задержали 23 ноября 2017 года, держит голодовку шестой день с требованием к медсанчасти СИЗО Симферополя оказать ему немедленную медицинскую помощь. Состояни...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.