Співавтору "гімну" бойовиків ДНР зірвали концерт у Харкові (відео)

Власник арт-клубу "Малевич" Тетяна Вільчик, дізнавшись про деякі нюанси біографії Дмитра Дуброва, скасувала концерт.

Арт-клуб "Малевич". Фото: соцмережі.

У Харкові активісти звернули увагу на концерти групи "Plotnik 82", член якої, Дмитро Дубров, є одним із співавторів так званого "гімну ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Олексій Гер, передають Патріоти України.

"Увага, Харків. А є хтось, хто знає керівництво арт-клубу "Малевич"? Туди постійно приїжджає один дуже цікавий колектив "Plotnik 82". Його керівник, або хто він там, постійно дає концерти по Україні, а також є співавтором і виконавцем так званого "офіційного гімну ДНР", - пише він, публікуючи також відповідні скріншоти.

Як написала користувачка під ніком Nola Summers, власник клубу "Малевич" Тетяна Вільчик, дізнавшись про ситуацію, скасувала концерт.

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...