Співавтору "гімну" бойовиків ДНР зірвали концерт у Харкові (відео)

Власник арт-клубу "Малевич" Тетяна Вільчик, дізнавшись про деякі нюанси біографії Дмитра Дуброва, скасувала концерт.

Арт-клуб "Малевич". Фото: соцмережі.

У Харкові активісти звернули увагу на концерти групи "Plotnik 82", член якої, Дмитро Дубров, є одним із співавторів так званого "гімну ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє Олексій Гер, передають Патріоти України.

"Увага, Харків. А є хтось, хто знає керівництво арт-клубу "Малевич"? Туди постійно приїжджає один дуже цікавий колектив "Plotnik 82". Його керівник, або хто він там, постійно дає концерти по Україні, а також є співавтором і виконавцем так званого "офіційного гімну ДНР", - пише він, публікуючи також відповідні скріншоти.

Як написала користувачка під ніком Nola Summers, власник клубу "Малевич" Тетяна Вільчик, дізнавшись про ситуацію, скасувала концерт.

Новий скандал: На Закарпатті жінки напали на військових (відео)

п’ятниця, 19 квітень 2024, 19:14

19 квітня на Закарпатті стався черговий конфлікт між місцевими жителями та представниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Про ситуацію розповіли у Закарпатському обласному ТЦК, передають Патріоти України. Там ...

В Україні змінюються умови військового обліку: Що тепер чекає на чоловіків

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:56

В Україні відбудуться зміни в умовах військового обліку завдяки новому закону про мобілізацію. Зокрема, чоловіки повинні будуть уточнити свої військово-облікові дані без очікування повістки. Крім того, запрацював єдиний реєстр "Оберіг" - там міститься ...