Спокій киян потривожать сирени: Що відбувається у столиці

Київська адміністрація попереджає жителів - 20 та 21 листопада в місті проведуть масштабні навчання із застосуванням великої кількості рятувальної техніки.

Про це повідомляє прес-служба міської влади, передають Патріоти України.
"20-22 листопада в столиці будуть проходити масштабні командно-штабні навчання рятувальних служб у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період", - йдеться в повідомленні.
Міська влада звертає увагу, що 20 листопада навчання проводитимуть з можливим запуском електросирен в Оболонському районі, а 21 листопада - в Дніпровському і Деснянському районах.
"Закликаємо жителів міста не панікувати у випадку пересування по місту великої кількості аварійної рятувальної техніки (до навчань будуть залучені понад 50 одиниць техніки), включення сирени, і з розумінням ставитися до можливих незручностей у зв'язку з практичним відпрацюванням загальноміських навчань", - йдеться в повідомленні.
20 листопада навчання проходитимуть на територіях ПАТ "Київський вітамінний завод" і Київського палацу дітей та юнацтва в Подільському районі (подолання наслідків несприятливих погодних умов), на пункті пропуску на в'їзді до Києва в Облонському районі (відпрацюють заходи по обмеженню проїзду по місту вантажівок у час снігопаду) і на ЗАТ "Оболонь" (витік аміаку).
21 листопада навчання пройдуть на території Київського інституту водного транспорту, КП "Київшляхміст", заводу "Генератор" і Міської дитячої клінічної лікарні №2 (тут відпрацюють евакуацію населення і ліквідацію сильного підтоплення). Також в цей день на території ТОВ "Євро-Реконструкція" будуть тренуватися долати наслідки прориву тепломережі.
На територіях ВАТ "Київмедпрепарат", дирекції "Автотранспошта" ПАТ "Укрпошта", КП "ШЕУ Святошинського району" і Національного університету харчових технологій відпрацюють практичні заходи при введенні воєнного стану.

Люди повідомляють про кілька вибухів: У Лукашенка горить Мінський автомобільний завод (відео)

понеділок, 27 березень 2023, 21:31

Сьогодні, 27 березня, у Білорусі загорівся Мінський автомобільний завод. Над територією підприємства здійнявся чорний дим. Про це повідомляють місцеві Telegram-канал. Як зазначається у повідомленні, приблизно о 19:15 в районі заводу нібито пролунали кі...

Захищав рідну землю: На Бахмутському напрямку загинув журналіст родом із Донеччини

понеділок, 27 березень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку 25 березня загинув журналіст видання "Вчасно" та захисник із Донеччини Олександр Цахнів. Загиблому воїну було 38 років. Про це повідомляє інформагенство "Вчасно", передають Патріоти України. Олександр Цахнів мав досвід роботи у...