"Спонсуємо агресора"? "Укрзалізниця" "скупилася" в Росії майже на 100 тис. грн (документ)

"Укрзалізниця" закупила в Росії 96 значків "Почесний залізничник" на суму майже 182 тис. рублів (77 тис. гривень). Відповідний договір купівлі-продажу виявив у системі ProZorro журналіст Олександр Рудоманов, повідомляють Патріоти України.

Він пояснив, що філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" замовила у ВАТ "РЖД" значків, а також бланки посвідчень до них, на суму 181,927 тис рублів. Таким чином, вартість одного значка становить близько 812 гривень.

"Цікаво, а в Україні такі значки не виробляються? Навіщо спонсувати агресора?"- додав Рудоманов, нагадавши про недавній інцидент з затриманням українського провідника в Росії.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...