Синдром хронічної втоми сьогодні не рідкість. Раніше вважалося, що він розвивається на тлі порушень в роботі імунітету. Однак в результаті досліджень нідерландських вчених з'ясувалося, що насправді його провокує нестача йоду або збої в щитовидній залозі, пише Frontiers in Endocrinology, повідомляють Патріоти України.
Зокрема було встановлено, що склад крові пацієнтів з синдромом хронічної втоми і хворих з нестачею гормонів щитовидної залози дуже схожий.
Тобто, можливо, що першим засобом в боротьбі з синдромом стане прийом йодовмісних харчових добавок і гормону ТЗ.
Раніше вчені вже доводили, що при синдромі хронічної втоми нервова система "зависає" в режимі "надзвичайного стану", від чого в організмі починаються збої на інших рівнях.
До таких належать запальні процеси, порушення зору, захворювання опорно-рухового апарату і т.д. Тому так важливо навчитися боротися з їх першопричиною.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...