Справи духовні: Астролог спрогнозував майбутнє Православної церкви України

Рівно сто років тому - 18 січня 1919 року - більшовицький уряд України прийняв рішення про відділення церкви від держави. Такий принцип був закріплений і в сучасній Конституції України: церква не втручається в справи держави, а держава - в її справи.

Астролог Влад Росс розповів, яке майбутнє чекає Православну церквою України, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

"Якщо проаналізувати з астрологічної точки зору дату - 18 січня 1919 року, то слід зазначити, що в цей час Марс був у з'єднанні з Ураном і в опозиції до Сатурна і Місяця. Це говорить про те, що прийняте рішення про відділення церкви від держави дійсно буде виконуватися, тобто українська церква дійсно має бути абсолютно незалежною від державних мужів. Уран завжди означає незалежність і непокору уряду країни", - сказав він.

За словами Росса, не варто побоюватися, що в Україні після історії з отриманням Томосу про автокефалію, в якій дуже активно бере участь президент, нашу церкву спіткає та ж доля, що і Російську православну церкву, тобто що її діяльність буде тісно переплетена з політикою, а сама вона невіддільна від держави. "Православна церква України, на відміну від РПЦ, буде незалежною від держави і перших політичних осіб. Традицію єднання влади і віри в Росії створило татаро-монгольське іго, саме з тих пір в Росії залишилося таке правління. В Україні подібне не повториться, і наша церква завжди буде чітко відокремлена від уряду і президента", - зазначив астролог.

Росс додав, що нинішня активність Петра Порошенка в церковних справах - це не більше ніж передвиборний піар. "Як тільки пройдуть президентські вибори в Україні, церковне питання піде з перших позицій порядку денного українців. Далі церква буде рухатися самостійним, незалежним від держави шляхом, і вона не буде пов'язана жодним чином з політичним керівництвом нашої країни", - резюмував він.

Строковик Нацгвардії збив російський штурмовик Су-25 (відео)

середа, 10 серпень 2022, 22:27

Боєць Національної гвардії України збив російський штурмовий літак Су-25, коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку. . "У рашистів мінус ще один штурмовик Су-25. Під час ворожого нальоту на Запорізькому напрямку боєць Нацгвардії здійснив пуск...

Прибирання дало несподівані результати: Журналіст Портников знайшов у себе в квартирі прослуховування (фото)

середа, 10 серпень 2022, 21:42

У квартирі, яку винаймає у Львові журналіст Віталій Портников (Еспресо, Радіо Свобода), знайшли пристрій для прослуховування. Про це повідомив народний депутат від Євросолідарності Микола Княжицький у Facebook в середу, 10 серпня, передають Патріоти Ук...