Справжня "хунтобандерівочка" з дідусевою візитівкою: Дмитро Ярош показав малу онучку, котра вже грається з патронами, але квіти полюбляє більше (фотофакти)

Командувач "Української добровольчої армії", лідер українських націоналістів Дмитро Ярош показав знімок своєї онучки і розповів показову історію про кохану крихітку. Дід і батько котрої не за розповідями знають, що таке війна і захищати Україну.

"А це мій Квіточка - внучка Софійка. Їй 1 рік і сім місяців. Вона - чемна українська дитина, тато якої 4 роки провів на війні. Тепер командує одним з територіальних загонів УДА. Вона, як і інші мої внуки, сидить у мене на письмовому столі, грає патронами різних калібрів і щось мені розповідає. А я роблю вигляд, що розумію її. Це щастя", - цитують Дмитра Яроша Патріоти України.


Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...

Авто опинилось в крижаній воді: Під Херсоном поліцейські та очевидці не дали загинути 82-річному водієві (фото)

субота, 22 січень 2022, 19:28

У суботу, 22 січня, на Херсонщині поліцейські врятували життя 82-річного чоловіка, машина якого з'їхала до Каховського магістрального каналу. Про щасливий порятунок людини розповіли на порталі МВС, передають Патріоти України. Інцидент стався поблизу се...