Справжній жах: У Росії підліток відтяв собі голову бензопилою (фото)

15-річний Павло Матвєєв вийшов у сад свого будинку і відрізав голову бензопилою після того, як програв у комп'ютерній грі Про це пише британське видання Mirror, повідомляють Патріоти України.

В даний час поліція порушила кримінальне розслідування відносно "підбурювання до самогубства". Тіло молодого Павла було знайдено в селі Могочін, Росія.

Російські ЗМІ цитували місцеві джерела, кажучи, що він був залежний від комп'ютерної гри, яку купила для нього його мати .

На державному російському телеканалі НТВ повідомлялося: "Підліток з Томської області покінчив життя самогубством після того, як втратив комп'ютерну гру".

Незрозуміло, яку комп'ютерну гру він грав, але жінка-джерело сказала, що Павло годинами сидів за своїм комп'ютером і що його "нерви здали після провалу".

Місцеве відділення Слідчого комітету Росії не дало ніяких докладних відомостей у справі Павла, крім як підтвердження порушення кримінальної справи в порядку підбурювання до самогубства.

"Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних": Львівський лікар закликала українців до вакцинації

вівторок, 19 жовтень 2021, 15:58

Пандемія коронавірусу не вщухає, а навпаки стає ще сильнішою і захоплює в свої кайдани все більше людей. Зокрема, і українців. Про це в черговий раз заговорили лікарі, закликавши місцеве населення зробити щеплення від чуми 21 століття, бо тільки так, з...

Медики робили все можливе, але було пізно: Мобільний телефон вибухнув на онлайн-уроці та вбив п'ятикласника

вівторок, 19 жовтень 2021, 15:23

У В'єтнамі після вибуху мобільного телефону помер учень п'ятого класу початкової школи Нам Ань в провінції Нгеан. Про трагічний інцидент повідомляє Mirror з посиланням на місцевого чиновника, передають Патріоти України. Підліток використовував свій мо...