
Окружний адмінсуд Києва тимчасово відсторонив Уляну Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я через наявність у неї громадянства США. Про це йдеться в заяві прес-служби суду, повідомляють Патріоти України.
"Суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває в іноземному громадянстві (громадянство США), у той час як відповідно до закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", - ідеться в повідомленні.
Водночас, суд не заборонив їй здійснювати повноваження заступника міністра. "Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров'я України повноважень такого міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року)", - пояснили в суді.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...