
Окружний адмінсуд Києва тимчасово відсторонив Уляну Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я через наявність у неї громадянства США. Про це йдеться в заяві прес-служби суду, повідомляють Патріоти України.
"Суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває в іноземному громадянстві (громадянство США), у той час як відповідно до закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", - ідеться в повідомленні.
Водночас, суд не заборонив їй здійснювати повноваження заступника міністра. "Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров'я України повноважень такого міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року)", - пояснили в суді.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...