
Окружний адмінсуд Києва тимчасово відсторонив Уляну Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я через наявність у неї громадянства США. Про це йдеться в заяві прес-служби суду, повідомляють Патріоти України.
"Суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває в іноземному громадянстві (громадянство США), у той час як відповідно до закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", - ідеться в повідомленні.
Водночас, суд не заборонив їй здійснювати повноваження заступника міністра. "Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров'я України повноважень такого міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року)", - пояснили в суді.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...