Стало гірше: З'явилася інформація про стан здоров'я пенсіонера, потерпілого у ДТП з кортежем президента (відео)

Син чоловіка стверджує, що Петро Порошенко стримав своє слово: влада дійсно надає допомогу сім'ї потерпілого.

Постраждалому пенсіонеру надають першу допомогу. Фото:Українські Новини

87-річному чоловікові, який напередодні постраждав в ДТП з одним з автомобілів кортежу Петра Порошенка, стало гірше. Про це повідомив його син в коментарі ТСН, інформують Патріоти України.

В даний час пенсіонер перебуває під наглядом лікарів київської міської лікарні №17 у відділенні реанімації, йому знадобиться операція на нозі. Його син стверджує, що Петро Порошенко стримав своє слово: влада дійсно надає допомогу сім'ї потерпілого. Однак подробиць про те, як саме допомагають пенсіонерові, журналістам з'ясувати не вдалося.

Як повідомлялося раніше, резонансна ДТП за участю президентського кортежу і 87-річного киянина сталася 6 березня в центрі Києва. За попередніми даними, чоловік 1930-го року народження перебігав дорогу на перехресті Шовковичної та Інститутської вулиць, не звернувши увагу на регулювальника дорожнього руху.

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...

Хіти тижня. Улюблений актор Путіна закликав росіян брати дітей в охапку та тікати з РФ

середа, 19 вересень 2018, 2:00

Панін зазначив, що такий народ, який сьогодні населяє територію Росії заслуговує той уряд, ту владу, яка сьогодні знаходиться в Кремлі. Він зазначив, що у адекватних людей поки що ще є шанс - взяти своїх дітей, взяти найнеобхідніші речі і втекти з краї...