Стало відомо, хто замінить Супрун на час її відсторонення (фото)

На час заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я цю роботу виконуватиме її заступник Павло Ковтонюк. Про це написала у Facebook заступниця голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко, повідомляють Патріоти України.

"Якщо Уляна Супрун відсутня, то поточна робота міністерства не припиняється, а виконується у звичайному режимі", – наголосила Сисоєнко.


Вона закликала Петра Порошенка та Володимира Гройсмана не "доводити інформаційну ситуацію для людей до абсурду". Та наголосила, аби вони розв'язали це питання в парламентській залі "як це визначено законодавством".

Що відомо про Павла Ковтонюка? З 2015 року 35-річний Ковтонюк є головою проектного офісу при Національній раді реформ. Викладає в Школі охорони здоров'я. З 2016 року обіймає посаду заступника міністра охорони здоров'я. Брав активну участь розробці медичної реформи в Україні.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...