Шокуючі цифри: Стало відомо, скільки українців досі позитивно ставляться до Сталіна та Леніна

Частина українців досі позитивно ставиться до лідерів СРСР Йосипа Сталіна, Володимира Леніна та Михайла Горбачова. Про це свідчать результати соціологічного опитування групи "Рейтинг", проведеного напередодні річниці Голодомору 1932-1933-х років в Україні, повідомляють Патріоти України.

Так, згідно з даними опитування, до Сталіна позитивно ставиться 21% українців. Водночас до Леніна і Горбачова українці ставляться дещо краще – 25% опитаних відповіли схвально.

Щодо негативного ставлення, то до Сталіна негативно ставляться 58% українців, до Леніна – 51% та до Горбачова – 52%.

А найкраще серед всіх історичних особистостей українці ставляться до Богдана Хмельницького (73%) і Михайла Грушевського (68%). Ще 53% опитаних українців добре ставляться до Івана Мазепи.

Згідно з результатами опитування, 47% і 43% українців позитивно ставляться до Леоніда Брежнєва і Петра I. До Степана Бандери позитивно ставляться більше третини опитаних, а до Симона Петлюри і позитивно, і негативно налаштовані по 30% респондентів.

З оточення Софії Ротару стало відомо, чому знаменита співачка перестала з'являтися на публіці

середа, 29 листопад 2023, 3:25

Наближений до Софії Ротару чоловік розповів, чому співачка зараз веде самітницький спосіб життя. За його словами, це ніяк не пов'язано з повномасштабним вторгненням. . Так, інсайдер в коментарі OBOZ.UA розповів, що раніше знаменитість важко перенесла...

"Той, хто біжить довгий марафон": Зеленський очолив список "мрійників" за версією Politico

вівторок, 28 листопад 2023, 23:54

Володимир Зеленський став найвпливовішим діячем у Європі за версією американського видання Politico у категорії «мрійники». Про це пише Politico, передають Патріоти України. Президента України назвали тим, хто біжить довгий марафон. «Вінстон Черчилль, ...