Шокуючі цифри: Стало відомо, скільки українців досі позитивно ставляться до Сталіна та Леніна

Частина українців досі позитивно ставиться до лідерів СРСР Йосипа Сталіна, Володимира Леніна та Михайла Горбачова. Про це свідчать результати соціологічного опитування групи "Рейтинг", проведеного напередодні річниці Голодомору 1932-1933-х років в Україні, повідомляють Патріоти України.

Так, згідно з даними опитування, до Сталіна позитивно ставиться 21% українців. Водночас до Леніна і Горбачова українці ставляться дещо краще – 25% опитаних відповіли схвально.

Щодо негативного ставлення, то до Сталіна негативно ставляться 58% українців, до Леніна – 51% та до Горбачова – 52%.

А найкраще серед всіх історичних особистостей українці ставляться до Богдана Хмельницького (73%) і Михайла Грушевського (68%). Ще 53% опитаних українців добре ставляться до Івана Мазепи.

Згідно з результатами опитування, 47% і 43% українців позитивно ставляться до Леоніда Брежнєва і Петра I. До Степана Бандери позитивно ставляться більше третини опитаних, а до Симона Петлюри і позитивно, і негативно налаштовані по 30% респондентів.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.