Стало відомо, скільки українців вірять у святого Миколая

43% опитуваних українців вірять у Святого Миколая Дослідження проводила соціологічна група "Рейтинг", повідомляють Патріоти України.

Для прикладу, у 2016 році лише 37% укаїнців заявили, що вірять у Святого. Найбільше вірять у Святого Миколая на Заході (63%), в інших регіонах таких трохи більше третини.

За словами соціологів, що проводили це дослідження, чим молодші та чим більш забезпечені опитувані, тим більше вони вірять у Миколая.

Цікаво, що більш ніж половина опитаних віком від 30 до 50 років зазначили про свою віру у Святого. Також більше їх серед жінок і мешканців сіл.

А в Діда Мороза вірять 25% українців. 75%, відповідно, не вірять. Більше 40% відзначили як найулюбленіші новорічні свята Новий Рік та Різдво. Ще для 7% опитаних таким є День Святого Миколая, 3% – Старий Новий рік.

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...

Суркіси монетизують активи: Ще один гравець збірної України перейшов в англійську Прем'єр-лігу, інший "динамівець" гратиме на Кіпрі

середа, 1 лютий 2023, 4:00

Київське "Динамо" досягло угоди з англійським "Борнмутом" про трансфер 20-річного центрального захисника Іллі Забарного. За даними "Української правди", Забарний підписав контракт з англійським клубом до літа 2028 року, а сума трансферу молодого україн...