Стало відомо, з якого українського міста найбільше виїжджають

Київська та Одеська області стали регіонами з найвищим міграційним приростом населення. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляється, цьогоріч у січні найбільше мігрантів прибуло до Київської області – 4,5 тис. осіб, до Харківської – 3,7 тис., до Києва – 3,5 тис. і до Одеської області – 3,2 тис.

Водночас за той же період найбільше мігрантів виїхали з Харківської області та Києва – по 3,2 тис. осіб, з Львівської області – 2,8 тис., та з Дніпропетровської області – 2,4 тис.

Згідно зі статистикою, найвищий приріст населення зафіксовано на Київщині, де за рахунок міграції населення зросло на 2,2 тис. осіб. Найвищий відтік жителів відзначено у Донецькій і Луганській областях (- 337 і -291 осіб відповідно). Крім того, люди активно залишають Чернігівський(-147 осіб) та Вінницький регіони (-162 осіб).

З України не випускають 17-річних юнаків: стало відомо, чи є в них право на виїзд за кордон під час мобілізації

неділя, 28 травень 2023, 10:28

В Україні під час воєнного стану призовний вік становить від 18 до 60 років. Проте немало батьків прагнуть відправити своїх 17-річних синів за кордон, щоб уберегти їх від мобілізації. Однак не всім 17-річним хлопцям дозволяють виїзд за кордон.Чому їх м...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, за комунальними платежами або не сплатили штрафу, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, пере...