Стало відомо, з якого українського міста найбільше виїжджають

Київська та Одеська області стали регіонами з найвищим міграційним приростом населення. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляється, цьогоріч у січні найбільше мігрантів прибуло до Київської області – 4,5 тис. осіб, до Харківської – 3,7 тис., до Києва – 3,5 тис. і до Одеської області – 3,2 тис.

Водночас за той же період найбільше мігрантів виїхали з Харківської області та Києва – по 3,2 тис. осіб, з Львівської області – 2,8 тис., та з Дніпропетровської області – 2,4 тис.

Згідно зі статистикою, найвищий приріст населення зафіксовано на Київщині, де за рахунок міграції населення зросло на 2,2 тис. осіб. Найвищий відтік жителів відзначено у Донецькій і Луганській областях (- 337 і -291 осіб відповідно). Крім того, люди активно залишають Чернігівський(-147 осіб) та Вінницький регіони (-162 осіб).

Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...