Становлення "латинобандерівця": "Українці дуже добрі. Особливо мене вражають ваша відвага і героїзм". Бразильський студент у Тернопілі за півроку вивчив "солов'їну"

"Приїжджі повинні мати повагу до українців" - заявляє бразилієць про мотивацію своєї наполегливості

Тернопільський студент Рожеріо Мелло за півроку вивчив українську. Фото: 0352.ua

У Тернопільському університеті навчається студент із Бразилії Рожеріо Мелло з міста Каноас, зазначають Патріоти України. Хлопець живе в університетському гуртожитку і зумів за півроку примудрився добре заговорити українською. Вчиться латиноамериканець на 1 курсі факультету іноземних мов. Знайомиться із містянами на вулиці та навіть знімає кумедні ролики цих розмов.

"Коли бачу в магазині у черзі дітей, кажу: "Привіт!" Це викликає подив. "У мене все гаразд. А у тебе?" - продовжую діалог. Діти радіють знайомству", - розповідає веселий чоловік. Каже, українці цінують, коли їх поважають.

"Приїжджі повинні мати повагу до українців, а це, перш за все, має проявлятися у знанні мови. Я ще не дуже добре розмовляю українською, але хочу вдосконалюватися, відчуваю її в своїй душі", - розповів Рожеріо. "Козаче, ти говориш українською?!" - часто до мене звертаються на вулиці, - передає видання "0352".

"Українці — дуже добрі. Особливо мене вражають ваша відвага і героїзм. Студенти розповідали мені про війну на Донбасі, я читаю новини, знаю, що росіяни нещодавно захопили українські кораблі. Дивуюся, Росія — така велика країна, навіщо їй ще українські території? Вірю, що в Україні все буде добре, бо українці — чудовий народ", - наголосив.

Спершу навчався у Запоріжжі, але перевівся до Тернополя згодом. "Запоріжжя - індустріальне місто, погана екологія, умови в гуртожитку погані".

Розповів, що у південному регіоні Бразилії 70% населення - вихідці з Європи, у тому числі й українська діаспора. Українською вже уміє писати, читати та розмовляти. Захопився піснями гуртів "Скрябін" та "Океан Ельзи", а ще — KAZKA. Зауважив, що композицію "Плакала" прослухав понад 500 разів.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...