"Стільки горя, крові і сліз!": У мережі пригадали показові фото українського Донбасу

Український Донецьк був зовсім іншим, ніж нині.

Фото: ostro.org

У мережі пригадали яскраві фотографії Донецька під час проведення футбольного турніру Євро-2012. Знімки опубліковано в Twitter користувача Alla (agent of the kremlin), повідомляють Патріоти України.

"Україна Донецьк 11 06 2012 ЄВРО-2012 як це було ... через два роки рф розв'язала війну на Донбасі ... говорите" громадянська "війна ???", - пише блогер.

"Фотографія з малюком, то ж з Києва", "Хлопчик з Донецька", "Дійсно злочин який не можна виправдати нічим! Стільки горя крові і сліз!", "Так було круто поки алкашня і дегенерати не підняли бунт", - також коментують знімки користувачі мережі.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...