"Стільки горя, крові і сліз!": У мережі пригадали показові фото українського Донбасу

Український Донецьк був зовсім іншим, ніж нині.

Фото: ostro.org

У мережі пригадали яскраві фотографії Донецька під час проведення футбольного турніру Євро-2012. Знімки опубліковано в Twitter користувача Alla (agent of the kremlin), повідомляють Патріоти України.

"Україна Донецьк 11 06 2012 ЄВРО-2012 як це було ... через два роки рф розв'язала війну на Донбасі ... говорите" громадянська "війна ???", - пише блогер.

"Фотографія з малюком, то ж з Києва", "Хлопчик з Донецька", "Дійсно злочин який не можна виправдати нічим! Стільки горя крові і сліз!", "Так було круто поки алкашня і дегенерати не підняли бунт", - також коментують знімки користувачі мережі.

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...