"Страна до *уя духовных людей": Мережу обурив інцидент в російському кафе, куди не пустили дітей в інвалідних колясках (відео)

У Мурманську охоронець громадського закладу заявив батькам, які прийшли з дітьми-інвалідами, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході.

Ілюстрація:http://nord-news.ru

У Мурманську батьків з дітьми в інвалідних колясках не пустили в кафе. Відео з інцидентом виклали на Youtube, передають Патріоти України.

Охоронець закладу заявив батькам, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході. При цьому посилався на особливі правила.

У Слідкомі РФ завели кримінальну справу за даним фактом. За запевненням уповноваженого з прав дитини в Мурманської області, адміністрація кафе звільнила охоронця і вибачилася перед батьками.

Подія викликала обурення користувачів соціальних мереж. Блогер Сталінгулаг в своєму Twitter вказав на лицемірство росіян, які обурювалися з приводу заборони на в'їзд в Україну Юлії Самойлової, а самі байдуже ставляться до ситуації, коли в кафе російського міста не пускають дітей інвалідів. Інші користувачі соцмережі також поділяють точку зору блогера, пише Апостроф.

Заглянув під капот і обімлів: Механік знайшов несподівану причину поломки авто

вівторок, 28 березень 2023, 18:25

У Мережі набирає популярності відео, на якому механік ремонтує авто. Запис вже зібрав понад 3,6 млн переглядів, передають Патріоти України. Заглянувши під капот зламаного автомобіля, майстра чекав неприємний сюрприз. Несправність Toyota V6 полягала не ...

"П’ють, влаштовують вечірки": що відомо про хлопців, яких звинувачують у зґвалтуванні дівчинки на Закарпатті

вівторок, 28 березень 2023, 17:57

Справа про зґвалтування 14-річної дівчинки трьома підлітками на Закарпатті набула великого розголосу після того, як суд вирішив покарати кривдників умовним позбавленням волі з відтермінуванням вироку на 2 роки. При цьому від скоєння злочину до винесенн...