"Страна до *уя духовных людей": Мережу обурив інцидент в російському кафе, куди не пустили дітей в інвалідних колясках (відео)

У Мурманську охоронець громадського закладу заявив батькам, які прийшли з дітьми-інвалідами, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході.

Ілюстрація:http://nord-news.ru

У Мурманську батьків з дітьми в інвалідних колясках не пустили в кафе. Відео з інцидентом виклали на Youtube, передають Патріоти України.

Охоронець закладу заявив батькам, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході. При цьому посилався на особливі правила.

У Слідкомі РФ завели кримінальну справу за даним фактом. За запевненням уповноваженого з прав дитини в Мурманської області, адміністрація кафе звільнила охоронця і вибачилася перед батьками.

Подія викликала обурення користувачів соціальних мереж. Блогер Сталінгулаг в своєму Twitter вказав на лицемірство росіян, які обурювалися з приводу заборони на в'їзд в Україну Юлії Самойлової, а самі байдуже ставляться до ситуації, коли в кафе російського міста не пускають дітей інвалідів. Інші користувачі соцмережі також поділяють точку зору блогера, пише Апостроф.

З нагоди 400-річчя смерті великого гетьмана: До України привезуть меч гетьмана Петра Сагайдачного

понеділок, 24 січень 2022, 19:52

З нагоди 400-річчя смерті українського гетьмана Петра Сагайдачного до України привезуть його меч, котрий зберігається в Польщі. Про це повідомили в пресцентрі Міністерства культури й інформаційної політики, зазначають Патріоти України. . “Після успіху...

"Караул, рятуйте-допоможіть!": Лікар розповіла, чому люди почуваються вкрай погано - ось головна причина слабкості і стомлюваності

понеділок, 24 січень 2022, 17:27

Знижений гемоглобін, слабкість, апатія, сухі мляві волосся. Знайомий стан? Виділяють анемію (коли симптоми явні і гемоглобін вже істотно знижений) і залізодефіцитний стан (латентний залізодефіцит, який можна побачити, здавши аналіз на феритин, сироватк...