"Страна до *уя духовных людей": Мережу обурив інцидент в російському кафе, куди не пустили дітей в інвалідних колясках (відео)

У Мурманську охоронець громадського закладу заявив батькам, які прийшли з дітьми-інвалідами, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході.

Ілюстрація:http://nord-news.ru

У Мурманську батьків з дітьми в інвалідних колясках не пустили в кафе. Відео з інцидентом виклали на Youtube, передають Патріоти України.

Охоронець закладу заявив батькам, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході. При цьому посилався на особливі правила.

У Слідкомі РФ завели кримінальну справу за даним фактом. За запевненням уповноваженого з прав дитини в Мурманської області, адміністрація кафе звільнила охоронця і вибачилася перед батьками.

Подія викликала обурення користувачів соціальних мереж. Блогер Сталінгулаг в своєму Twitter вказав на лицемірство росіян, які обурювалися з приводу заборони на в'їзд в Україну Юлії Самойлової, а самі байдуже ставляться до ситуації, коли в кафе російського міста не пускають дітей інвалідів. Інші користувачі соцмережі також поділяють точку зору блогера, пише Апостроф.

Війна не стала на заваді: Держслужбовці вивезли за кордон 5 мільйонів доларів готівки, яку отримали незаконно

вівторок, 5 липень 2022, 13:00

Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України. У пресслужбі Національного агентства з питань...

"Як була мразотою, так і залишилася": Приходько розповіла про те, як закінчилася її дружба із популярною російською співачкою

вівторок, 5 липень 2022, 12:52

З Поліною Гагаріною Анастасія Приходько здружилася після "Фабрики зірок". Та приїжджала в Київ, жила в неї вдома, а коли почала працювати з Костею Меладзе, кинула просто перед концертом. Тож співачка давно вважала її "мразотою", передають Патріоти Укра...