"Страна до *уя духовных людей": Мережу обурив інцидент в російському кафе, куди не пустили дітей в інвалідних колясках (відео)

У Мурманську охоронець громадського закладу заявив батькам, які прийшли з дітьми-інвалідами, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході.

Ілюстрація:http://nord-news.ru

У Мурманську батьків з дітьми в інвалідних колясках не пустили в кафе. Відео з інцидентом виклали на Youtube, передають Патріоти України.

Охоронець закладу заявив батькам, що пустить їх всередину, якщо вони залишать коляски на вході. При цьому посилався на особливі правила.

У Слідкомі РФ завели кримінальну справу за даним фактом. За запевненням уповноваженого з прав дитини в Мурманської області, адміністрація кафе звільнила охоронця і вибачилася перед батьками.

Подія викликала обурення користувачів соціальних мереж. Блогер Сталінгулаг в своєму Twitter вказав на лицемірство росіян, які обурювалися з приводу заборони на в'їзд в Україну Юлії Самойлової, а самі байдуже ставляться до ситуації, коли в кафе російського міста не пускають дітей інвалідів. Інші користувачі соцмережі також поділяють точку зору блогера, пише Апостроф.

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...