Страшне вбивство: Волонтера знайшли з перерізаними венами

У Червонограді Львівської області помер громадський діяч, волонтер і активний учасник Революції Гідності 53-річний Ігор Коцюруба, повідомляють Патріоти України.

Причини смерті волонтера різняться. За однією з версій – не витримало серце. Однак, пізніше смерть активіста підтвердила поліція Львівщини та повідомила подробиці.

"16 грудня від очевидця події надійшло повідомлення про те, що людина в місті Червоноград намагається покінчити життя самогубством. Особа чоловіка встановлена - ним виявився 53-річний львів'янин, від отриманих тілесних ушкоджень він помер в лікарні", — сказано в повідомленні.

Слідчі відкрили кримінальне провадження. Ведеться слідство.

Тим часом з'явилися припущення, що 53-річний Ігор Коцюруба був убитий. Його начебто знайшли з перерізаними венами. Про це повідомили кілька його знайомих.

"Вбили! Вже зібрала досить інформації. Ножове поранення аорти", - повідомила у Facebook Лада Соколова.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...