Сапер піротехнічного підрозділу ГУ ДСНС в Донецькій області отримав поранення під час обстеження газогону Мар'їнка - Красногорівка. Про це у Facebook заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, повідомляють Патріоти України.
За словами Куця, "маючи підтвердження режиму тиші, у супроводі дзеркального патруля спостерігачів місії ОБСЄ українські сапери та газовики проводили роботи з обстеження газогону". Спостерігачі ОБСЄ залишалися на дорозі. Сапери та газовики працювали в полі. Близько 14-ї години по двох саперах, які обстежували ділянку навколо газогону, відкрили вогонь зі стрілецької зброї з боку непідконтрольної Україні території.
Сапери змушені були укритися в траншеї, там вони перебували майже годину, поки не були евакуйовані, для чого залучалися СЦКК та броньована техніка". Пораненого сапера доправляють до лікарні. Стан його здоров'я оцінять лікарі.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...