Сапер піротехнічного підрозділу ГУ ДСНС в Донецькій області отримав поранення під час обстеження газогону Мар'їнка - Красногорівка. Про це у Facebook заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, повідомляють Патріоти України.
За словами Куця, "маючи підтвердження режиму тиші, у супроводі дзеркального патруля спостерігачів місії ОБСЄ українські сапери та газовики проводили роботи з обстеження газогону". Спостерігачі ОБСЄ залишалися на дорозі. Сапери та газовики працювали в полі. Близько 14-ї години по двох саперах, які обстежували ділянку навколо газогону, відкрили вогонь зі стрілецької зброї з боку непідконтрольної Україні території.
Сапери змушені були укритися в траншеї, там вони перебували майже годину, поки не були евакуйовані, для чого залучалися СЦКК та броньована техніка". Пораненого сапера доправляють до лікарні. Стан його здоров'я оцінять лікарі.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...