"Стройка века, прощай?": У Керченського мосту тріснула опора (фотофакт)

Зараз будівельники намагаються реставрувати її.

Фото: Twitter

У мережі інтернет поширили фото опори Кереченського мосту, яка тріснула, не дочекалась "відкриття". Про новий конфуз окупантів з Криму написав блогер Кримець у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"256-та опора знову в риштованні, каркаси в'яжуть, бетон подають. Пишуть про те, що тріснула. Все це ж неспроста", - повідомив блогер.

Зазначається, що із 595 опор моста, 256-та опора, яка тріснула, знаходиться посередині Керченської протоки. "Опора віддалена від берега на 8 кілометрів. Фахівці стверджували, що опори не витримають навіть навантаження порожньої залізничної колії, не кажучи вже про запуск потягів. У цьому районі на початку 2018 року вже було зафіксовано просідання опор на один метр", - повідомляється на сайті kuresh.info.

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.

Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 1:00

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​. На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України. . Розробники танка показали, як вражаюче ...