"Стройка века, прощай?": У Керченського мосту тріснула опора (фотофакт)

Зараз будівельники намагаються реставрувати її.

Фото: Twitter

У мережі інтернет поширили фото опори Кереченського мосту, яка тріснула, не дочекалась "відкриття". Про новий конфуз окупантів з Криму написав блогер Кримець у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"256-та опора знову в риштованні, каркаси в'яжуть, бетон подають. Пишуть про те, що тріснула. Все це ж неспроста", - повідомив блогер.

Зазначається, що із 595 опор моста, 256-та опора, яка тріснула, знаходиться посередині Керченської протоки. "Опора віддалена від берега на 8 кілометрів. Фахівці стверджували, що опори не витримають навіть навантаження порожньої залізничної колії, не кажучи вже про запуск потягів. У цьому районі на початку 2018 року вже було зафіксовано просідання опор на один метр", - повідомляється на сайті kuresh.info.

Хіти тижня. "Вона тепер моя героїня": Омонівці в Білорусі спробували затримати пенсіонерку з прапором, але не вийшло (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:05

Люди захоплюються сміливістю пенсіонерки, яка відстояла своє право на звичайну "прогулянку". Жителі Білорусі, учасники масових акцій і ті, хто спостерігає за подіями в країні здалеку, знайшли нову героїню протестного руху. Нею стала літня жінка, яка ви...

Разом із помічниками: "Волинь" погнала тренера після невдачі у першій лізі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:00

Команда до останнього матчу вела боротьбу за путівку в УПЛ. Луцька "Волинь" припинила співпрацю з головним тренером Андрієм Тлумаком. Про це повідомляє офіційний сайт "Волині", передають Патріоти України. Також були звільнені помічники Тлумака Андрій С...