"Стукали" три мільярди світлових років: Американські вчені зафіксували сигнал від інопланетян

Доклад породив бурхливу дискусію в науковому світі

Гарвард вдивляється у глибинний космос

Фахівці в сфері уфології, що представляють Гарвардський університет, повідомили сенсаційну новину. Так, вони впевнено висувають версію про фіксацію земними обсерваторіями сигналу від представників інопланетного розуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Команда уфологів з Гарварду, виявила дивний факт - земні обсерваторії отримали сигнал від представників інопланетного розуму. Радіосигнал надходив на нашу планету протягом трьох мільярдів років.

Проблемою пошуку позаземного життя вчені переймаються вже давно. Так, радіотелескопи і зоряні обсерваторії з усього світу намагаються фіксувати найменші сигнали, що надходять з космічного простору.

Здійснивши аналіз інформаційного потоку, що надходить з наукових лабораторій, фахівці з американського університету прийшли до відповідного висновку про приналежність одного з сигналів таємничому космічному кораблю інопланетних істот.

Згідно з версією астрофізиків, дуже короткі радіо-сплески, явно свідчать про існування об'єкта, здатного переміщатися зі швидкістю світла і який знаходиться, приблизно в 3-х мільярдах світлових років від нашої планети. Однак подібну теорію в співтоваристві вчених прийняли не всі.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Віддала життя за Україну: Від кулі російського снайпера загинула дівчина-воїн 101 бригади (фото)

вівторок, 15 жовтень 2019, 22:48

Ярослава Никоненко була донькою загиблого воїна «Айдару». Ярослава Никоненко, 25.08.1983 року народження, служила в 101-й окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних Сил України. «Сповіщаємо про трагічну смерть нашого побратима солдата Никоненк...