"Стукали" три мільярди світлових років: Американські вчені зафіксували сигнал від інопланетян

Доклад породив бурхливу дискусію в науковому світі

Гарвард вдивляється у глибинний космос

Фахівці в сфері уфології, що представляють Гарвардський університет, повідомили сенсаційну новину. Так, вони впевнено висувають версію про фіксацію земними обсерваторіями сигналу від представників інопланетного розуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Команда уфологів з Гарварду, виявила дивний факт - земні обсерваторії отримали сигнал від представників інопланетного розуму. Радіосигнал надходив на нашу планету протягом трьох мільярдів років.

Проблемою пошуку позаземного життя вчені переймаються вже давно. Так, радіотелескопи і зоряні обсерваторії з усього світу намагаються фіксувати найменші сигнали, що надходять з космічного простору.

Здійснивши аналіз інформаційного потоку, що надходить з наукових лабораторій, фахівці з американського університету прийшли до відповідного висновку про приналежність одного з сигналів таємничому космічному кораблю інопланетних істот.

Згідно з версією астрофізиків, дуже короткі радіо-сплески, явно свідчать про існування об'єкта, здатного переміщатися зі швидкістю світла і який знаходиться, приблизно в 3-х мільярдах світлових років від нашої планети. Однак подібну теорію в співтоваристві вчених прийняли не всі.

Хіти тижня. Параду на День Незалежності не буде? Зеленський підписав важливий указ

п’ятниця, 19 липень 2019, 5:00

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів України розробити, затвердити й забезпечити виконання плану заходів для відзначення 28-ї річниці незалежності України. Жодної згадки про військовий парад в указі немає. Про це йдеться на сайті п...

Хіти тижня. Неймовірне везіння? - Водій Porsche дивом врятувався від фури без гальм (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 0:35

Перед самою появою фури власник Porsche вивернув на іншу смугу... Неймовірне везіння власника спорткара Porsche 911 GT3 зняла камера відеореєстратора. Кадри опублікував користувач Michael Balthazor в Youtube, передають Патріоти України.