"Стукали" три мільярди світлових років: Американські вчені зафіксували сигнал від інопланетян

Доклад породив бурхливу дискусію в науковому світі

Гарвард вдивляється у глибинний космос

Фахівці в сфері уфології, що представляють Гарвардський університет, повідомили сенсаційну новину. Так, вони впевнено висувають версію про фіксацію земними обсерваторіями сигналу від представників інопланетного розуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Команда уфологів з Гарварду, виявила дивний факт - земні обсерваторії отримали сигнал від представників інопланетного розуму. Радіосигнал надходив на нашу планету протягом трьох мільярдів років.

Проблемою пошуку позаземного життя вчені переймаються вже давно. Так, радіотелескопи і зоряні обсерваторії з усього світу намагаються фіксувати найменші сигнали, що надходять з космічного простору.

Здійснивши аналіз інформаційного потоку, що надходить з наукових лабораторій, фахівці з американського університету прийшли до відповідного висновку про приналежність одного з сигналів таємничому космічному кораблю інопланетних істот.

Згідно з версією астрофізиків, дуже короткі радіо-сплески, явно свідчать про існування об'єкта, здатного переміщатися зі швидкістю світла і який знаходиться, приблизно в 3-х мільярдах світлових років від нашої планети. Однак подібну теорію в співтоваристві вчених прийняли не всі.

Хіти тижня. Царство небесне... Хотіла якнайкраще підготувати клас до ДПА: Харківська вчителька померла прямо на уроці

четвер, 23 травень 2019, 19:00

У школі №88 міста Харкова на уроці померла вчителька початкових класів Яна Давидівна Ласкавцева. Жінці було всього 57 років. За словами дітей, батьків і вчителів, жінка тривалий час хворіла, але переносила хворобу на ногах, оскільки хотіла якнайкраще п...

Нью-Йорк і Лондон, Петербург, Ріо-де-Женейро просто змиє: Світовий океан до кінця століття може піднятись на кілька метрів

четвер, 23 травень 2019, 17:53

​За попередні півтора століття рівень води зріс на 20 см. Основна причина підвищення рівня води - танення гігантських льодовикових щитів в Гренландії та Антарктиді. За найгіршим сценарієм через глобальне потепління низка міст світу, розташованих на узб...