"Стукали" три мільярди світлових років: Американські вчені зафіксували сигнал від інопланетян

Доклад породив бурхливу дискусію в науковому світі

Гарвард вдивляється у глибинний космос

Фахівці в сфері уфології, що представляють Гарвардський університет, повідомили сенсаційну новину. Так, вони впевнено висувають версію про фіксацію земними обсерваторіями сигналу від представників інопланетного розуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Команда уфологів з Гарварду, виявила дивний факт - земні обсерваторії отримали сигнал від представників інопланетного розуму. Радіосигнал надходив на нашу планету протягом трьох мільярдів років.

Проблемою пошуку позаземного життя вчені переймаються вже давно. Так, радіотелескопи і зоряні обсерваторії з усього світу намагаються фіксувати найменші сигнали, що надходять з космічного простору.

Здійснивши аналіз інформаційного потоку, що надходить з наукових лабораторій, фахівці з американського університету прийшли до відповідного висновку про приналежність одного з сигналів таємничому космічному кораблю інопланетних істот.

Згідно з версією астрофізиків, дуже короткі радіо-сплески, явно свідчать про існування об'єкта, здатного переміщатися зі швидкістю світла і який знаходиться, приблизно в 3-х мільярдах світлових років від нашої планети. Однак подібну теорію в співтоваристві вчених прийняли не всі.

Їсти і не старіти: Британські лікарі назвали 5 продуктів, які допомагають відчувати себе молодим навіть у поважному віці

вівторок, 28 березень 2023, 0:30

Здорове харчування та заняття спортом сприяють тому, щоб організм людини довше залишався в нормі. Втім, є певні продукти, щоденне споживання яких допомже залишатися у формі навіть у похилому віці. Про це пише британське видання Express, передають Патрі...

Температура перевищить норму! Синоптики дали прогноз погоди на квітень і розповіли, яких "сюрпризів" чекати українцям

вівторок, 28 березень 2023, 0:27

Квітень 2023 року очікується теплішим, ніж зазвичай. Синоптики Укргідрометцентру прогнозують середню місячну температуру посеред весни на рівні +9+13 градусів, а в Карпатах - до +7+8. Такі показники перевищують норму 1-1,5 градуси, передають Патріоти У...