Субсидії в Україні: У Мінсоцполітики розповіли, кому не можуть відмовити

Міністер соціальної політики України Андрій Рева відзначив, що відмова в субсидії громадянам з доходами меншими від мінімальної заробітної плати є неправомірною, повідомляють Патріоти України.

За його словами, такі громадяни можуть звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій. "Відмова в субсидії тим громадянам, чиї доходи менші за мінімальну зарплату - є неправомірним", - сказав він.

Щоб отримати субсидію, безробітний (або той, хто заробляє менше мінімалки) повинен заплатити як мінімум три мінімальних єдиних соцвнески (22% від мінімалки). Тоді він має право звернутися до Комісії та йому порахують дохід в розмірі трьох (5331 грн) або одного (тисяча сімсот сімдесят один грн) прожиткового мінімуму. Ці доходи врахують при призначенні розміру знижки.

На Чернігівщині чоловік показав поліції свої статеві органи, але суд його виправдав

вівторок, 16 липень 2024, 19:22

У Чернігівській області суд вирішив не карати чоловіка, який посеред вулиці показував поліції свої статеві органи. Про це йдеться у постанові Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, передають Патріоти України. За даними слідства, чолові...

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...